reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy czy to ciąża?

Dołączył(a)
28 Styczeń 2021
Postów
5
Dziewczyny mieliśmy z narzeczonym w planach zacząć starania w lecie tego roku o dzidziusia ale podejrzewam że mogę być teraz w ciąży. Nie wiem co o tym sądzić po test mogę pojechać dopiero jutro popołudniu więc ostatni okres miałam 25 grudnia. Ostatni cykl miałam 32 dniowy. Teraz od 2 dni mam bardzo słabe brązowe plamienie natomiast zwykłego okresu brak, piersi są nabrzmiałe widać na nich gołych okiem widoczne żyły pod skórą a normalnie tak nie mam. Innych objawów brak. Czy to możliwe że mogę być w ciąży mimo że mam jakieś lekkie brązowe plamienie? Nigdy wcześniej tak nie miałam zwykle pierwsza godzina/dwie brązowe plamienie i potem okres a tu już drugi dzien. Napiszcie co sądzicie proszę.
 
reklama
Zrob test ,jeśli to plamienie ,to może być za niski progesteron ,albo najlepiej bete i do lekarza
 
Niestety żadna z nas Ci nie powie, czy to ciąża czy nie, bo objawy są typowe i na ciążę i na okres.
Musisz cierpliwie czekać do jutra i kupić test.
 
Ja ostatnio miałam pierwszy raz w życiu dwudniowe plamienie przed @. Zrób test i wszystko będzie jasne. Takie objawy tak naprawdę jeszcze nic nie znaczą.
 
Do góry