reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy! Dziwny przypadek

Dołączył(a)
3 Grudzień 2018
Postów
9
Mam bardzo dziwny przypadek. Cykle mialam między 23-27 dni. Kochałam się z 24/25 dzień cyklu (z 2/3 listopada). Podczas stosunku poczułam ból jajnika, później tkliwośc sutków i jakoś dziwnie bolał mnie brzuch cały czas. Stosunek był przerywany, do wytrysku nie doszło w ogóle. Kilkadziesiąt godzin później miałam mega delikatne plamienie, właściwie dwa skrzepy krwii. Okres przyszedł dopiero 28 dnia wieczorem i był jakby krótszy i skąpszy. 3 tyodnie później zaczęły mnie boleć sutki przy dotyku, jak przed okresem. Dwa dni później zaczęło mi sie odbijać, odbijało mi sie cały czas, dostałam mdłośc*****ersi zrobiły sie nabrzmiałe. I poczułam nadwrażliwość na zapachy. Czułam sie bardzo źle, nie mogłam spać. Byłam pewna, ze ciąża. Dwa dni przed spodziewaną miesiączką ból w sutkach ustał W dniu spodziewanej miesiączki (wczoraj) poszłam na bętę z krwii, dokładnie 4 tygodnie po stosunku. Dodam, że okresu dostałam, ale znowu skąpy. Beta wyszła >0,1... I... stopniowo zmniejszyły się dolegliwości ciążowe... straciłąm nadrważliwośc na zapachy, odbija mi sie dużo mniej. W sutkach nie mam czucia. Testy z moczu wszystkie negatywne (jeden z drugą białą kreską). Ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi? Czy to ciąża?
 
reklama
Objawy to rzecz subiektywna. Równie dobrze mogły być około owulacyjne i pms-owe.
Nawet jeśli zazwyczaj tak nie masz. Nie jesteśmy robotami. Tak bywa.
 
Objawy to rzecz subiektywna. Równie dobrze mogły być około owulacyjne i pms-owe.
Nawet jeśli zazwyczaj tak nie masz. Nie jesteśmy robotami. Tak bywa.
No okołoowulacyjne raczej nie... Prędzej stawialam na PMS, ale takich objawów NIGDY nie mialam. Dzisiaj w pracy też mialam jeszce trochę mdłości, także objawy sie nie skończyly, tylko oslabły...
 
No to skoro beta nie wskazuje na ciaze,to w niej nie jestes i mogla byc biochemiczna ciaza,lub miliony innych mikro dolegliwosci zlaly Ci sie w jednym czasie.Pamietaj ze nasz cialo przygotowuje sie na ciaze co miesiac. pozdrawiam:)
 
No okołoowulacyjne raczej nie... Prędzej stawialam na PMS, ale takich objawów NIGDY nie mialam. Dzisiaj w pracy też mialam jeszce trochę mdłości, także objawy sie nie skończyly, tylko oslabły...
Wymienilam gdyż opisujesz dłuższy czas, trudno mi było się rozeznać, ale część z nich może być i okoloowulacyjna.
Też NIGDY nie miałam, aż przyszło raz, za rok znów. No cóż.
 
Do góry