reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy. O co chodzi z tym testem ciążowym?

Dołączył(a)
9 Luty 2020
Postów
2
Witam 😊
Kobitki potrzebuję pomocy, wczoraj koło 20 zrobiłam test ciążowy i pojawiła mi się ciemna kreska na "C" i blada kreska ns "T" dziś robiłam test koło 14 i negatywny.. o co chodzi miała któraś podobną sytuację?? Dodam że dziwnie się czuje i tak na dole brzucha mnie ściska dziwnie nie wiem po prostu co i jak. Dodaje załącznik z pierwszym testem
 

Załączniki

  • 20200209_124805.jpg
    20200209_124805.jpg
    817,4 KB · Wyświetleń: 1 934
reklama
Rozwiązanie
Jedne dziewczyny Ci pisza, ze test wadliwy inne, ze nie. Kup test innej firmy i zrob po 2 dniach jeszcze raz. Ja mialam tak samo 31.01.19 r blada druga kreska. Nie myslalam o becie. 04.02 test pink 2 grube kreski. Obok mnie 4 miesieczna corka :)
Mogło tak się zdarzyć jak piszesz - zależy ile przerwy od sikania i picia miałaś przed robieniem tych testów. Olałabym te dwa testy i tak jak piszą dziewczyny zrobiła raz a porządnie z pierwszego porannego moczu. Tez polecam z rossmana ten czuły Pink lub Facelle. :)
 
Jedne dziewczyny Ci pisza, ze test wadliwy inne, ze nie. Kup test innej firmy i zrob po 2 dniach jeszcze raz. Ja mialam tak samo 31.01.19 r blada druga kreska. Nie myslalam o becie. 04.02 test pink 2 grube kreski. Obok mnie 4 miesieczna corka :)
 
Rozwiązanie
Do góry