reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Pomocy wrocław

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez RachBuka, 20 Wrzesień 2011.

 1. RachBuka

  RachBuka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam,

  mam dosc skomplikowana sytuacje jeżeli chodzi o moje ubezpieczenie.
  Umowa z moim poprzednim pracodawca nie wygasła (ostatnio stawiłam się w miejscu pracy w maju 2011), ale już nie pracuję, więc pracodawca nie płaci składek na moje ubezpieczenie. W związku z tym nie mogę zarejestrować się w UP (bo mam umowę), ani nie przysługuje mi ubezpieczenie. Problem w tym, że zanim spotkam się z pracodawcą, zerwę z nim umowę i zarejestruję się w UP, może minąć sporo czasu..


  Właśnie przyjechałam z zagranicy, tam zaszłam w ciążę. Opieka zdrowotna była tam na niezbyt dobrym poziomie, a ceny za jedna wizytę wahały się w okolicach 300zł, dlatego nie mogłam sobie pozwolić na wizytę u ginekologa. Jestem w 12 tygodniu ciąży i bardzo chciałabym mieć pewność, że z dzieckiem wszystko ok.

  Niestety mimo, że przysługuje mi bezpłatna opieka medyczna, mimo, że nie mam ubezpieczenia, to jak wiemy, przychodnie tego prawa się wyrzekają...

  Moje pytanie brzmi: Czy znacie jakieś przychodnie we Wrocławiu, które respektują prawa ciężarnych? Albo co byście zrobiły na moim miejscu?

  Dodam, że na wizytę prywatną nie jestem w stanie sobie pozwolić...
   
 2. RachBuka

  RachBuka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
 3. reklama
 4. glodomorek

  glodomorek Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Byłam w kilku przychodniach, jeśli masz już kartę ciąży - nie było problemu ani u ginekologa ani u internisty. Jeśli nie masz karty - idź na podwale 74 towarzystwo rozwoju rodziny czy jakoś podobnie. Można się z panią w rejestracji dogadać,że jak lekarz nie potwierdzi ciąży to zapłaci się po wyjhściu z gabinetu (50zł). Nie wszyscy robią tam usg od razu! Nie polecam na prowadzenie ciąży, ale żeby zdobyć kartę nada się.
   
 5. RachBuka

  RachBuka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzięki za odpowiedź. Może przyda się innym dziewczynom, bo ja straciłam dziecko...
   
 6. glodomorek

  glodomorek Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0

Poleć forum