reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy.

Dołączył(a)
20 Luty 2020
Postów
1
Witam
Jestem w 19 tygodniu ciąży. I od kilku godzin mam takie kłucie pod pępkiem jakby ktoś od środka wbijał igły. Co jakiś czas zakłuje. Miała któraś coś podobnego? Bo nie wiem czy to normalne czy powinnam się martwić
 
Ostatnia edycja:
reklama
Raczej normalne. Twoje ciało się znacząco zmienia, dzidzia rośnie I jest ruchliwa potrzebuje miejsca chociaż jest jeszcze mała. Mnie też co chwilę coś dolega. Zawsze dobrze jest zadzwonic do położnej I jej powiedzieć co Cię martwi. Wierz mi uspokoi Cię I już nie będziesz zwracała uwagi na te klucie 😉Ja obecnie 24tc😁
 
Do góry