reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy...

Dołączył(a)
25 Październik 2021
Postów
2
Cześć kochane, potrzebuje waszej pomocy...
Dzisiaj przed południem robiony test, a jeszcze 6 dni do spodziewanej@😅
Coś widać czy poprostu jest jeszcze za wcześnie? Proszę doradźcie mi🥺🥺
 

Załączniki

  • IMG_20211025_113748.jpg
    IMG_20211025_113748.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 243
reklama
Też tam widzę jakby.coś świtało;D
Polecam zrobić i jutro ( wiem jak człowiek się bardzo niecierpliwi i wyczekuje 2kreseczek) pamiętam te dni i wielkie podekscytowanie :) nastepnie pojutrze, u mnie 3dni przed spodziewana @ wyszedl już test mocno wyraźny.
Testy są tanie i na wycieknięcie ręki także można testować codziennie.
Powodzenia !
 
Też tam widzę jakby.coś świtało;D
Polecam zrobić i jutro ( wiem jak człowiek się bardzo niecierpliwi i wyczekuje 2kreseczek) pamiętam te dni i wielkie podekscytowanie :) nastepnie pojutrze, u mnie 3dni przed spodziewana @ wyszedl już test mocno wyraźny.
Testy są tanie i na wycieknięcie ręki także można testować codziennie.
Powodzenia !
A zwłaszcza że nie mogę tknąć się piersi...
Nie mogę spać na brzuchu, choć to moja ulubiona pozycja no i jak wracam z pracy pierwsze co robię to biustonosz w kąt🥰
Dziekuje za miłe słowa 🥰
Pozdrawiam gorąco ❤️
 
Na teście jest biel, a 6 dni do miesiączki to jeszcze sporo czasu. Na objawy ciąży jest zdecydowanie za wcześnie, a piersi też bolą przed okresem
 
reklama
A zwłaszcza że nie mogę tknąć się piersi...
Nie mogę spać na brzuchu, choć to moja ulubiona pozycja no i jak wracam z pracy pierwsze co robię to biustonosz w kąt🥰
Dziekuje za miłe słowa 🥰
Pozdrawiam gorąco ❤️
To na pewno nie objaw ciąży. Do dolegliwości ciążowych potrzebny jest hormon beta HCG, który jest za te objawy odpowiedzialny. U ciebie test negatywny, więc i hormonu brak. A jeśli jesteś rzeczywiście na bardzo wczesnym etapie ciąży to na pewno jest go na tyle mało, że jeszcze na piersi wpływu żadnego nie ma 😊
 
Do góry