reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy !!

Dołączył(a)
12 Luty 2018
Postów
5
Od 4 dni nie mam miesiączki
Od ponad tygodnia jest mi nie dobrze mam po prostu mdłości
Jestem cały czas głodna non stop !
A jak czegoś nie zjem to tak mnie ssie że mam ochotę zwymiotować
Dzisiaj zaczęło boleć mnie podbrzusze
Robiłam test dwa dni temu ale wyszła tylko jedna mocna czerwona
Sluz mialam biały gesty lepki przez trzy dni teraz mam bardziej wodnistny
Co myślicie ja juz nie mam sił :( !! Pomocy
 
reklama
Rozwiązanie
Z tą drugą blada kreska ja tez miałam wątpliwości. Czytalam, że intensywność zalezy od tego jak wczesna ciąża, ale kurka, dziewczyny. Wiecie jakie to emocje i odlot? Człowiek po zobaczeniu tej drugiej (nawet nieważne czy bladziocha czy nie) kreski często jest w szoku i trochę innym świecie i wydaje mi się, że nawet jakbym miała wtedy druga czerwona gruba krechę to i tak bym nie dowierzala ;).
Powiem więcej! Teraz jestem w 23tyg ciąży i czasem mam wrażenie, że jednak sobie moze uroilam ta ciążę albo że to sen :).
Widzę na żywo badania USG, ale jestem po prostu pod wrażeniem, że już taki człowieczek we mnie siedzi i ciężko mi uwierzyć mimo zaokrąglonego już brzuszka :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie się coś dzieje, jak pomyślę, co czują kobiety starające się o dziecko a mające problemy z zajściem w ciąże, gdy czytają takie "tragedie"... To forum jest między innymi skierowane do nich. Po prostu m a s a k r a.
 
A na jakie forum powinna się udać? Dziewczyny proszę, bądźcie bardziej tolerancyjne. Autorka nigdzie nie napisała, że nie chce ciąży, tylko że nie wie jak ma interpretować zachowanie swojego ciała - zrobiła testy, wyszły negatywne.
 
A na jakie forum powinna się udać? Dziewczyny proszę, bądźcie bardziej tolerancyjne. Autorka nigdzie nie napisała, że nie chce ciąży, tylko że nie wie jak ma interpretować zachowanie swojego ciała - zrobiła testy, wyszły negatywne.
Zrobic test albo badanie, a nie szukac odpowiedzi na forum. To prawda jakas plaga kobiet, ktore zachodza w ciaze, a nawet nie potrafia przeczytac instrukcji testu ze zrozumieniem. I te ciagle pytania, czy ta druga blada kreska to co to jest???
 
Takie przypadki też się trafiają, nie wspomnę o tematach ,,czy mogę być w ciąży, gdy mój chłopak dotknął mnie palcem". Niemniej zdarza się, że testy, nawet wykonane według instrukcji, nie wykrywają wczesnej ciąży. Niektóre kobiety nie wiedzą o badaniu bety, ale właśnie dlatego piszą na forum dla starających się o dziecko/ tych którzy już dzieci mają, żeby się dowiedzieć.
Ja bym pewnie też miała mindfuck, gdyby testy wychodziły negatywne, a organizm sugerował ciążę.
 
reklama
Podpiszę się pod postem Asteraki, dziewczyny, nie ma co hejtować takich postów, ja miałam kilkakrotnie, bez powodu opóźnione miesiączki, po 2 tygodnie, ale miałam przyjaciółkę, która mnie słuchała jak się żaliłam, że okresu nie mam, że testy wychodzą negatywne i o co chodzi jakby. Nie każdy ma odwagę porozmawiać o tym z drugą osobą. Jakbyście usłyszały córkę mojej przyjaciółki, o to można pojechać po takiej wypowiedzi. O co chodzi? Dziewczyna w tym roku kończy lat 21 i nigdy nie zgadniecie po czym się zorientowała, że jest w ciąży (jak bogów kocham, tak powiedziała)... bo pies się do niej łasił więcej niż zwykle (to młody piesek, którego zostawiają ze swoim partnerem, na praktycznie cały, dzień samego). Po czymś takim dopiero opadają ręce.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z tą drugą blada kreska ja tez miałam wątpliwości. Czytalam, że intensywność zalezy od tego jak wczesna ciąża, ale kurka, dziewczyny. Wiecie jakie to emocje i odlot? Człowiek po zobaczeniu tej drugiej (nawet nieważne czy bladziocha czy nie) kreski często jest w szoku i trochę innym świecie i wydaje mi się, że nawet jakbym miała wtedy druga czerwona gruba krechę to i tak bym nie dowierzala ;).
Powiem więcej! Teraz jestem w 23tyg ciąży i czasem mam wrażenie, że jednak sobie moze uroilam ta ciążę albo że to sen :).
Widzę na żywo badania USG, ale jestem po prostu pod wrażeniem, że już taki człowieczek we mnie siedzi i ciężko mi uwierzyć mimo zaokrąglonego już brzuszka :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Odpowiedzi
4
Wyświetleń
858
Deleted member 176021
D
Odpowiedzi
3
Wyświetleń
820
Deleted member 176021
D
Do góry