reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomozcie mi i mojej dziewczynie...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
24 Grudzień 2017
Postów
12
Witam!
Kochaliśmy sie dwa dni przed okresem (spóźnił sie dwa dni, wiec wychodzi cztery) dziewczyna obserwuje swój sluz jak i rownież prowadzi wyliczenia. Wtedy był sluz suchy, prawie go nie było. Czyli okres niepłodny. Zaobserwowała u siebie w połowie cyklu owulacje (sluz gesty i biały) cykle ma 32-35 dniowe. Dostała okres, jednak był to okres bardziej skąpy aniżeli zawsze. Objawy takie same jak zawsze, czyli:
-bol w podbrzuszu(mocny jak zawsze)
-bol pleców
-humorki
Były skrzepy. Barwa okresu taka jak zawsze. Nie było to plamienie tylko normalnie zmieniała podpaski.
A juz ze sfer bardziej intymnych, włożyłem penisa zaledwie pare razy. Do wytrysku było bardzo daleko, bo praktycznie penis nie był w wzwodzie pełnym. Od praktycznie połowy czy tez jak wspominała początku miesiaczki bolą ja plecy, czyli od 2-3 dni od rzekomego zapłodnienia. Teraz mowi, ze ja mdli...jest strasznie zestresowana, jest umówiona na wizytę u ginekologa, ale to dopiero za tydzien. Pomozcie nam, ja sie jeszcze jakos trzymam, ale ona juz sie cała trzęsie....(ten bol w plecach to w górnej czesci, twierdzi,ze czuje sie jak w grypie. W całym tym cyklu nie doszło do zadnego innego stosunku!
Jak ktos moze to wypowiedzcie sie...chce jej chociaz pokazac wasze opinie, prosze nie olewacie tego. Jedno zdanie chyba nic nie kosztuje :(
Pozdrawiam!
 
reklama
Nie ma nic prostszego na taką niepewność niż badanie krwi . Niech twoja dziewczyna zrobi betę z krwii . Nie trzeba być naczczo więc pierwsze lepsze laboratorium , 30 zł i jutro będziecie wiedzieli albo nawet dzisiaj. Jeśli wartość jest powyżej 5 to ciąża.
Nic więcej tutaj nie można poradzić
 
Witam!
Kochaliśmy sie dwa dni przed okresem (spóźnił sie dwa dni, wiec wychodzi cztery) dziewczyna obserwuje swój sluz jak i rownież prowadzi wyliczenia. Wtedy był sluz suchy, prawie go nie było. Czyli okres niepłodny. Zaobserwowała u siebie w połowie cyklu owulacje (sluz gesty i biały) cykle ma 32-35 dniowe. Dostała okres, jednak był to okres bardziej skąpy aniżeli zawsze. Objawy takie same jak zawsze, czyli:
-bol w podbrzuszu(mocny jak zawsze)
-bol pleców
-humorki
Były skrzepy. Barwa okresu taka jak zawsze. Nie było to plamienie tylko normalnie zmieniała podpaski.
A juz ze sfer bardziej intymnych, włożyłem penisa zaledwie pare razy. Do wytrysku było bardzo daleko, bo praktycznie penis nie był w wzwodzie pełnym. Od praktycznie połowy czy tez jak wspominała początku miesiaczki bolą ja plecy, czyli od 2-3 dni od rzekomego zapłodnienia. Teraz mowi, ze ja mdli...jest strasznie zestresowana, jest umówiona na wizytę u ginekologa, ale to dopiero za tydzien. Pomozcie nam, ja sie jeszcze jakos trzymam, ale ona juz sie cała trzęsie....(ten bol w plecach to w górnej czesci, twierdzi,ze czuje sie jak w grypie. W całym tym cyklu nie doszło do zadnego innego stosunku!
Jak ktos moze to wypowiedzcie sie...chce jej chociaz pokazac wasze opinie, prosze nie olewacie tego. Jedno zdanie chyba nic nie kosztuje :(
Pozdrawiam!

Moim skromnym zdanie na 100% w ciąży nie jesteście.
Nie ma opcji żeby przyszedł okres normalny, ze skrzepami jakby była ciąża.
Poza tym sex w dni niepłodne przy takim śluzie to szanse równe 0.
Spokojnie zróbcie test z krwi - beta hcg i już. W każdym labolatorium bez żadnych skierowań i zapisów.

Następnym razem gumka i zabawa bez nerwów potem.
 
Tak jak piszą dziewczyny - badania z krwi ,a później zapraszam do lektury. Seks naprawdę może być przyjemny i nie musi się wiązać z galopującą nerwicą. Stosunek przerywany nie jest metoda antykoncepcyjną, w dodatku może wpłynąć na sprawność u mężczyzny. Poczytajcie razem o metodach antykoncepcyjnych i wybierzcie dla siebie najlepszą.
 
Chłopie...albo raczej chłopaczku (bo takie mam podejrzenia...) co miesiąc od grudnia macie ten sam problem!!! Wpisz w wyszukiwarkę słowo :ANTYKONCEPCJA, albo zastosujecie szklankę wody zamiast. Będzie mniej nerwowo co miesiąc.
 
reklama
Po prostu widze jak sie stresuje...dlatego tez chce jej sam chociaz teoche dopomóc. Nie śmiejcie sie tylko powaznie podejdzcie do sprawy. Czy jest jakakolwiek szansa? Przy takich cyklach? Czy to był normalny okres? Podobno mozna miec okres podczas ciazy...
 
reklama
Moze przestancie po prostu uprawiac seks skoro co miesiac zadajesz prawie to samo pytanie..

mjvy3e5evtupvzgq.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry