reklama

pomóżcie z obiadkiem

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez justynka1, 6 Grudzień 2007.

1. justynka1

justynka1 Mamusia Antoniusia

witajcie szacowne damy:-)
    jeśli wiecie jak zrobić klopsiki i różne rozmaitości na obiadek i śniadanko dla mojego synunia to się podzielcie.weźcie pod uwagę jego wiek i brak piekarnika:sorry:
    Antosiek znudził się kanapkami,ostatnio znów podchodzą mu kaszki,ale nie wiem na jak długo:no:
    zupki mu sama gotuje,ale chciałabym też ziemniaczki z czymś dobrym dawać.
    Ryb na razie i jajek nie daję,bo podejrzewam u niego AZS od tych produktów.
    czekam na propozycje:tak:

2. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

klopsiki w sosiku

dobrej jakosci mieso mielone z dodatkiem bółki moczonej w wodzie i jajko ...uformuj kuleczki i wrzuć do wrzacej wody gotujacej sie jakis czas z marcheweczka , pietruszka i jakimis jeszcze warzywami np : pora , seler ...coś tam zawsze można władowac ...no i te klopsiki sie tak gotują i gotuja ..możesz dodac kawałeczek kostki rosołowej jakiejś dobrej knorra itp.

mozna sosik zageścić troszeczke kaszką manna .albo poprostu polac ziemniaczki i warzywa rozciapać i tyle...obiad gotowy :)

3. reklama
  4. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

albo zupke jarzynową ....pokroić w kosteczke różne warzywa i na piersi z kurczaka to wszytsko ugotowac ...zagęścić kaszą manna i mieso rozdziabać i tyle...zupa gotowa :)

albo rosołek z lanymi kluseczkami

5. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

a ja dzisiaj robie schab w rekawie z warzywami ...dodaj do tego ryz albo ziemniaczki i juz masz obiad nawet dla takiego malucha

i pomidorowa z ryżem albo malutkimi kluseczkami na piersi z kurczaka ...hmmm.. kalafiorowa ....krupniczek ..

6. justynka1

z zupkami no problem tylko te drugie dania

7. czechow

czechow Moderator

Popieram... Moja uwielbiała i nadal uwielbia schab z warzywami - do tego dodaję albo ziemniaki albo jakąś kaszę z sosikiem - zajada się aż uszy się trzęsą.

Jesli chcesz to mam książkę kucharską - w formie elektronicznej to mogę ci przesłać

8. justynka1

bardzo poprosze o te ksiazke

9. czechow

czechow Moderator

W takim razie proszę o maila --- możesz wysłać mi na priva jeśli chcesz lub na czechu8@poczta.onet.pl

10. reklama
  11. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

gołabki ?
    tylko bez tej kapuchy z zewnątrz :dry:

ryż z jabłkami ?
    sosik z piersi kurczaka z kasza , ryżem , ziemniakami albo malutkimi kluseczkami :tak:

Poleć forum