reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomóżcie z obiadkiem

justynka1

Mamusia Antoniusia
Dołączył(a)
28 Sierpień 2007
Postów
2 705
witajcie szacowne damy:-)
jeśli wiecie jak zrobić klopsiki i różne rozmaitości na obiadek i śniadanko dla mojego synunia to się podzielcie.weźcie pod uwagę jego wiek i brak piekarnika:sorry:
Antosiek znudził się kanapkami,ostatnio znów podchodzą mu kaszki,ale nie wiem na jak długo:no:
zupki mu sama gotuje,ale chciałabym też ziemniaczki z czymś dobrym dawać.
Ryb na razie i jajek nie daję,bo podejrzewam u niego AZS od tych produktów.
czekam na propozycje:tak:
 
reklama
klopsiki w sosiku

dobrej jakosci mieso mielone z dodatkiem bółki moczonej w wodzie i jajko ...uformuj kuleczki i wrzuć do wrzacej wody gotujacej sie jakis czas z marcheweczka , pietruszka i jakimis jeszcze warzywami np : pora , seler ...coś tam zawsze można władowac ...no i te klopsiki sie tak gotują i gotuja ..możesz dodac kawałeczek kostki rosołowej jakiejś dobrej knorra itp.

mozna sosik zageścić troszeczke kaszką manna .albo poprostu polac ziemniaczki i warzywa rozciapać i tyle...obiad gotowy :)
 
albo zupke jarzynową ....pokroić w kosteczke różne warzywa i na piersi z kurczaka to wszytsko ugotowac ...zagęścić kaszą manna i mieso rozdziabać i tyle...zupa gotowa :)

albo rosołek z lanymi kluseczkami
 
a ja dzisiaj robie schab w rekawie z warzywami ...dodaj do tego ryz albo ziemniaczki i juz masz obiad nawet dla takiego malucha


i pomidorowa z ryżem albo malutkimi kluseczkami na piersi z kurczaka ...hmmm.. kalafiorowa ....krupniczek ..
 
a ja dzisiaj robie schab w rekawie z warzywami ...dodaj do tego ryz albo ziemniaczki i juz masz obiad nawet dla takiego malucha


i pomidorowa z ryżem albo malutkimi kluseczkami na piersi z kurczaka ...hmmm.. kalafiorowa ....krupniczek ..


Popieram... Moja uwielbiała i nadal uwielbia schab z warzywami - do tego dodaję albo ziemniaki albo jakąś kaszę z sosikiem - zajada się aż uszy się trzęsą.

Jesli chcesz to mam książkę kucharską - w formie elektronicznej to mogę ci przesłać
 
reklama
reklama
Do góry