reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysł na obiad

reklama
U nas dziś kotleciki z kalafiora :D I mój mąż stwierdził, że w takiej postaci kalafiora lubi ;D, bo tak w ogóle za tym warzywkiem nie przepada ::)
 
Marta co to za przyprawa do sałatek? Ja upiekłam nogi kurze, i kupiłam kapustę pekińską a w domu skumałam że nie mam sosu (zawsze robię z koperkowoziołowym Knorra) więc zrobiłam obrzydliwy sos z majonezu, jogurtu, czosnku, pietruszki i papryki
na szczęście Damianowi smakowało:p

a od jutra jemy pizze:)dopóki tatuś nie wróci
 
Wstyd przyznac, ale dzis na obiad zjadlam pizze mrozona, slonecznik i pudelko czekoladek, a zalalam litrem pepsi :p A tak wogole to babcia zrobila kapusniak, ale ja nie lubie.
 
Gosiczka pisze:
Wstyd przyznac, ale dzis na obiad zjadlam pizze mrozona, slonecznik i pudelko czekoladek, a zalalam litrem pepsi :p A tak wogole to babcia zrobila kapusniak, ale ja nie lubie.
Gosiczko to zaden wstyd, ja tez tak mam tylko zamiast pepsi, pije cole i czasem na litrze sie nie konczy ;D ;D ;D
My dzis zdrowe zarelko:
piers z indyka z suszona sliwka
ziemniaczki
buraczki
 
A ja idę właśnie robić pierożki ruskie. U mnie wszyscy je bardzo lubią :p :D pewnie zajmie mi to trochę czasu, Więc :) papa
 
karioka pisze:
A ja idę właśnie robić pierożki ruskie. U mnie wszyscy je bardzo lubią :p :D pewnie zajmie mi to trochę czasu, Więc :) papa
u nas tez tylko lepic sie nikomu nie chce, dlatego kupujemy domowej roboty, bez konserwantow za 4 zeta i sa pyszne ;D ;D ;D
 
karioka pisze:
A ja idę właśnie robić pierożki ruskie. U mnie wszyscy je bardzo lubią :p :D pewnie zajmie mi to trochę czasu, Więc :) papa

ja tez uwielbiam pierozki- chyba zrobie w przyszlym tygodniu, bo juz dawno nie bylo :)

a dzisiaj smazony filecik z dorsza, frytki i jakas suroweczka, tylko jeszcze nie wiem jaka ???
 
reklama
Do góry