reklama

Pomysl na zorganizowanie urodzin dla 3 latka

Rozwiązania
0
Hej, Macie moze jakis pomysl jak zorganizowac przyjecie urodzinowego dla ok 10 dzieciaczkow w wieku 3-6 lat? Mysle zeby wynajac jakis dmuchany zamek. Wtedy dzieciaki beda mialy atrakcje aktywna i beda wszystkie 'na oku'.
Ale zamki dmuchane to dosc duzy koszt. Z tego co sie orientuje to za 1 dzien imprezy wychodzi ok 1000 zł.Moj budzet bylby tak ok 400 zł niestety. Ktos cos slyszal gdzie mozna cos takiego wynajac za taka kwote lub cos innego???

reklama
Rozwiązania
0
W sumie to chyba lepiej ograniczyc koszty bo urodziny sa co roku i pozniej oczekiwania beda wieksze.... Sala zabaw to tez dobry pomysl, ale myslalam o czyms na powietrzu bo to koniec czerwca, a wtedy pewnie pogoda dopisze. Dzieki za wskazowki:)

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Mnie czeka organizacja imprezy dla 3 latka... Nie mam zbyt dużego budżetu, ale mam spory ogród z trampoliną, basenem i placem zabaw, więc trochę atrakcji jest już na tarcie. Oprócz tego będzie trochę atrakcji plastycznych (malowanie balonów, wspólne robienie plakatu, tańce ze wstążką) i fotobudka dla dzieci.

reklama
Rozwiązania
0
Z mężem ostatnio byliśmy na super pikniku urodzinowym w parku południowym, każdy wziął kocyk i jakieś zabawki. Mama jubilata zrobiła trochę pyszności a dodatkowo każdy przyniósł coś do jedzenia od siebie. Na drzewach porozwieszane były balony i girlandy. Jak jest pogoda to pomysł wydaje mi się bardzo przyjemny.