reklama

Pomysl na zorganizowanie urodzin dla 3 latka

Temat na forum 'Wrocław' rozpoczęty przez haniaone, 16 Kwiecień 2016.

1. haniaone

haniaone Początkująca w BB

Hej, Macie moze jakis pomysl jak zorganizowac przyjecie urodzinowego dla ok 10 dzieciaczkow w wieku 3-6 lat? Mysle zeby wynajac jakis dmuchany zamek. Wtedy dzieciaki beda mialy atrakcje aktywna i beda wszystkie 'na oku'.
    Ale zamki dmuchane to dosc duzy koszt. Z tego co sie orientuje to za 1 dzien imprezy wychodzi ok 1000 zł.Moj budzet bylby tak ok 400 zł niestety. Ktos cos slyszal gdzie mozna cos takiego wynajac za taka kwote lub cos innego???

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

A impreza na sali zabaw?

3. reklama
  4. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Trzyletnie dziecko nie potrzebuje bardzo wyszukanych atrakcji. Nie szalej bo jak beda 6 urodziny to bedziesz musiala wynajac odrzutowiec.

5. haniaone

haniaone Początkująca w BB

W sumie to chyba lepiej ograniczyc koszty bo urodziny sa co roku i pozniej oczekiwania beda wieksze.... Sala zabaw to tez dobry pomysl, ale myslalam o czyms na powietrzu bo to koniec czerwca, a wtedy pewnie pogoda dopisze. Dzieki za wskazowki:)

6. panifotografka

panifotografka Początkująca w BB

Mnie czeka organizacja imprezy dla 3 latka... Nie mam zbyt dużego budżetu, ale mam spory ogród z trampoliną, basenem i placem zabaw, więc trochę atrakcji jest już na tarcie. Oprócz tego będzie trochę atrakcji plastycznych (malowanie balonów, wspólne robienie plakatu, tańce ze wstążką) i fotobudka dla dzieci.

7. kulik86

kulik86 Początkująca w BB

mi się wydaje, że takie kluby które organizują urodziny dla dzieci są bardzo ciekawą opcją. Są tam często sale tematyczne oraz różne inne atrakcje.

8. Giezyda86

Giezyda86 Początkująca w BB

Z mężem ostatnio byliśmy na super pikniku urodzinowym w parku południowym, każdy wziął kocyk i jakieś zabawki. Mama jubilata zrobiła trochę pyszności a dodatkowo każdy przyniósł coś do jedzenia od siebie. Na drzewach porozwieszane były balony i girlandy. Jak jest pogoda to pomysł wydaje mi się bardzo przyjemny.

Poleć forum