reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

Kangurka, dzięki za radę - wiesz wczoraj znów mi trochę twardniała ta pierś, następnym razem jeżeli tak się stanie (odpukać!) to wypróbuję Twój sposób!

A mi to się nie spieszy do okresu ;-);-) Ale rozumiem, że masz inne powody do radości niż "przyjemność" z tego, że okres wrócił ;-)
 
reklama
Dostałam skierowanie na usg genetyczne(z oceną blizny po cesarce) do doktora Bodzka na Grzegórzecką w Krakowie. Proszę o jakieś informacje, jak wyglada to badanie ile trwa i ile kosztuje? Dziękuje:-)
 
Dostałam skierowanie na usg genetyczne(z oceną blizny po cesarce) do doktora Bodzka na Grzegórzecką w Krakowie. Proszę o jakieś informacje, jak wyglada to badanie ile trwa i ile kosztuje? Dziękuje:-)

Wystarczyło wpisać w Google i by wyskoczyło Ginekolog Maciej Bodzek - Kraków, GinWeb, proponuję zadzwonić i się dowiedzieć...ja z Krakowa nie jestem, ale jak widać dla chcącego nic trudnego :tak::sorry:
 
Witam. Nie wiem czy pisze w odpowiednim temacie.
Mianowicie jestem w 9 tyg. +5. Byłam na wizycie lekarz chciał sprawdzić bicie serduszka. Podczas badania USG dopochwowego lekarza zaniepokoił fakt że maleństwo jest gdzieś głęboko i nie możne nic sprawdzić ani zobaczyć . Zlecił badanie krwi, aby sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Krew będzie pobierana dwukrotnie. Niestety nie pamiętam jakie to badanie.
Miała z Was któraś taką sytuację?
Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
 

Podobne tematy

Do góry