reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2008' rozpoczęty przez aniusia80, 11 Grudzień 2007.

1. aniusia80

aniusia80 Majowe mamy'08

Kochane Majóweczki!
    W tym wąteczku bedziemy wpisywac daty swoich wizyt jak równiez relacje z nich!
    Co jakis czas bedziemy robic zestawienia kto kiedy idzie a Wy tutaj wpisujcie jak Wam poszło i co u Waszych dzidziolków :-) Juz teraz zycze wszyskim powodzenia i wklejam pierwsze grudniowe zestawienie :-)

STYCZEŃ
    - madamagda 3 stycznia
    - WiKtOriA 4 stycznia
    - Puchatka 7 stycznia
    - aniusia80 7 stycznia i 8
    - Aurelia 8 stycznia i 17
    - Polka27 8 stycznia
    - maja28 8 stycznia
    - tolka23 10 stycznia
    - iwonka2006 10 stycznia
    - karola2007 11 stycznia i 18
    - kamilka87 16 stycznia
    - niesia 16 stycznia
    - sylwia85 17 stycznia
    - zwolinka 17 stycznia i 21
    - minka_12 22 stycznia
    - Łania_W 23 stycznia
    - agusiaa 24 stycznia
    - Wigma 28 stycznia
    - aniusia80 29 stycznia
    - tolka23 31 stycznia

Czy jest ktos jeszcze???

2. anusiasac

anusiasac Przeszczęśliwa Mamusia

no i na relację Twórczyni tego wątku czekamy już dziś wieczorkiem, trzymam kciuki :):):)

3. reklama
  4. iwonka2006

iwonka2006 Szczesliwa mamusia!

O tak czekamy :)

5. cfcgirl

cfcgirl Mamusia Marysi

jeszcze ja na 17 grudnia, usg

6. aniusia80

aniusia80 Majowe mamy'08

A wiec Dziewczyny ja juz jestem po wizycie, nie mam niestety wiadomosci o płci dziecka, nasze malenstwo tak skakało ze nie szło wychwycic:-)
    Ale lekarz powiedział ze z dzidzi wszystko ok, serduszko mocno bije.
    Ja juz od trzech dni czuje dokladnie kiedy moje malenstwo sie wierci no i czuje jak delikatnie juz kopie:-)
    Nastepna wizyta dopiero w styczniu, a teraz zmykam cos zjesc bo dopiero wróciałam i jestem mega głodna, ale zajrze tu jeszcze dzis:-)

7. Wigma

Wigma Majowe mamy'08

Aniusia80 szkoda że nie udało się zobaczyć płci dzidziusia ale najważniejsze że wszystko jest w porządku pozdrawiam

8. kacha107

kacha107 Majowe mamy'08

JA DZISIAJ BYLAM U GINKI I SERDUCHO WALI A USG ZA TYDZIEN 19 GRUDNIA,I MOZE POZNAMY PLEC
    ale jestem troszku podlamana waga +10kg czy jest ktos w mojej kategorii wagowej???

9. cfcgirl

cfcgirl Mamusia Marysi

Aniusia fantastycznie ,że z dzidzią wszystko ok:-)
    Kacha to teraz czekamy na 19 grudnia i zobaczymy kto się kryje pod serduszkiem...:-)

10. reklama
  11. iwonka2006

iwonka2006 Szczesliwa mamusia!

Aniusia no ja z Vanesska do konca nie wiedzialam co bede miala.....nie zawsze da sie zobaczyc jak dziecko sie schowa.No da sie ale trzeba by tam lezec i czekac na obrocenie dziecka.....Najwazniejsze ze z dzieckiem ok:) A nastepnym razem moze sie uda zobaczyc co tam nosisz pod sercem.
    Kacha107 wow 10 kilo na plusie to niezle........Moja tesciowa jak byla w ciazy z moim R. to przytyla 33 kilo.Zapraszamy na watek glowny:)

12. Puchatka

Puchatka Majowe mamy'08

ja dzisiaj byłam na nadprogramowej wizycie u ginka bo mnie zaczęły ostatnio męczyc dosyć bolesne skurczyki i okazuje się że szyjka się troszkę skróciła i jest jeszcze na niej jakis polip zalecenie łykac nospe magnez i leżeć :baffled: poza tym dzisiaj badanie było mega bolesne bo ginek dokładnie badał moją szyjkę narazie zamknięta na szczęście ale muszę uważać na siebie no to idę leżakowac :tak::tak:

Poleć forum