reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

Hej dziewczyny wczoraj bylam u lekarza bo mialam robione badanie na krzywa cukrowa lekarka powiedziala ze wyniki sa syper .
Pytalam sie mojego lekarza kiedy mnie wysle na USG powiedziala ze w 30 tygodniu wydaje mi sie ze to jest dziwne wiec postanowilismy z mezem ze w styczniu pojde prywatnie.



 
reklama
dzis moja pora na doktrora hehehehe... trzymajcie kciuki zobaczymy czy bedziie Julcia czy Adas?? ale jestem ciekawa... jutro to ylko badanie i sprawdzenie wynikow badania moczu w sumie to dzis najwazniejszy dzien bo jest USG:-D
 
Wlasnie wrocilam z usg polowkowego.Wszystko w porzadku poza tym ze miedniczki nerkowe nieco szersze :(( mamy zrobic usg 2 tyg po porodzie.Mam nadzieje, ze wszystko sie wyrowna i nereczki beda zdrowe.Dzidzius wazy juz ok 430g :) Lekarz przelaczyl na chwile na 3D :) Dal nam tez plyte z nagraniem badania ale nie wiem czemu ona sie nie otwiera,Tak jakby sie nie nagralo :(.
Jutro wkleje zdjecia z usg.Plec oczywiscie bylo widac ale my chcemy poznac dopiero przy porodzie.
 
MM napewno bedzie ok! a propos nagrania moze nie masz kodeka....(programu odpowiedniego) A na nagraniu nie zobaczycie jaka plec? I podczas sami tez nie zwrociliscie uwagi?Chodzi mi o to ze ta niespodzianka moze sie wydac....
 
Nadal nie udaje mi sie plyty uruchomic a na pasku pokazuje jakby 9min nagrania bylo a tu czarny ekran bez dzidziusia :( No wlasnie liczylam sie z tym,ze dziecko samo sie ujawni co ma miedzy nozkami ale ja dzis ledwo kontaktuje i sama nic nie wypatrzylam.A moze to tez lekarz wiedzac ,ze nie chcemy sie dowiedziec jakos omijal ten rejon?
 
witajcie :-)

wczoraj już nie miałam siły pisać bo zaraz po wizycie pojechaliśmy do teściów i przyjechaliśmy późno do domu i byłam zmęczona :-( z dzidziusiem wszystko dobrze :-) za 3 tygodnie (10 stycznie 2008) będzie badanie połówkowe i wtedy napiszę coś konkretniejszego;-) prawdopodobnie będzie synek ;-):tak::cool2: mąż jest w siódmym niebie :tak::tak::-D:-D
 
reklama

Podobne tematy

Do góry