reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

A ja ważę 85 kg! O zgrozo! Mam nadzieję, że nie dogonię mojej kuzynki, która przekroczyla 100!!! Już nie zdążę, a ona zawsze szczuplejsza ode mnie była.
 
reklama
matko jedyna własnie się zważyłam :szok::szok::szok: 18kg +
Jeszcze jutro dopadne wagę z samego rana... maskara :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Jejku ja już nawet nie napiszę ile mi przybyło, bo mnie to wkurza niesamowicie.
Mam wrażenie, że sporo kg to woda. Wczoraj w poczekalni na ktg patrzyłam na inne ciężarówki o pięknych szczupłych kostkach - a moje nogi wyglądają upiornie i ohydnie, takie napompowane.... na pewno tam siedzi z 5 kg (no a jeszcze opuchnięte dłonie, twarz, i całe ciało?) i mam nadzieję, że szybko spadnie po porodzie.
 
Olu, mam to samo...spuchłam strasznie, moja twarz wygląda jak księżyc w pełni, palce u rak jak paróweczki, a kostki i stopy jak nogi słonia :baffled::sorry2:
 
Mam pytanie : kiedy mozna zaczac cwiczyc po cc?? Zostalo mi po ciazy 15 kg i doprowadza mnie to juz do bialej goraczki :wściekła/y::wściekła/y:Przepraszam ze ostatnio nic nie pisałam ale siedzialam ponad 2 tyg. w szpitalu,opowiem wam jak znajde chwilke,buzka
 
Ja waze 73 kg a moja dzidzia na swiecie juz 4 tygodnie. Moja waga wogule nie chce ruszyc w dol :-( Musze zaczac cwiczyc ...ale czy juz mozna:-(
 
reklama
Do góry