reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

reklama
Lady po nim juz nie ma sladu,szybko mi zmyl sie ciemny odcien i wlosy prawie sie zrownaly niestety i zrobily zolte a wydalam 200zl na fryzjera:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: teraz znow mam zamiar isc i zrobic cos podobnego ale juz u innego fryzjera tylko brak mi mobilizacji bo ponad 3 godziny tam trzeba spedzic niestety:no::sorry:;-)
Minka no szczuplutka jestes,ja tez zawsze taka szczupla choc zawsze chcialam miec kilka kilo wiecej..:-p
 
hihi szczupła to ja bylam miesiac temu... teraz to juz tragedia, nie wiem czy taj jest zawsze przy kolejnej ciąży ale jestem w szoku... jak bylam z Wiktorem w 6m-cy to nawet znajomi nie wiedzieli ze ja w ciąży a teraz :szok: :szok::szok: brzuszek jak balon...
 
Ja wkleje cosik jutro, jak z aparatu do kompa przetransportuje. :tak:
Wogole to jestescie mlodziutkie kobiety, jam chyba najstarsza z towarzystwa bede. Jestem 77 rocznik, w tym roku 30stka stuknela. :szok:;-)
L4dY-bIrd - Ty mi przypominasz dziewczyne mojego brata, ona jest tez fanka "pirsingu", tez ma ciemne wlosy, nosi duze ciemne okulary:-), tylko wlosy ma dluzsze, a tak to identico!

Iwonka2006 - a Ty wygladasz na spokojna i melancholijna i na tej fotce widac jak bardzo kochasz swoje dziecko, doslownie ta czulosc emanuje ze zdjecia. :tak:

Minka - ha, takiej figury to ja w zyciu nie mialam, nawet w podstawowce! :rofl2::-D
 
AnnieLo ja jestem rocznik 78 wiec niewiele młodsza jestem ;-) ale za to dzieci mam na pewno wiele starsze od Twojego hihihi mój syn ma w grudniu 7lat, a pasierb 12latek (mieszka z nami);-)
 
reklama
AnnieLo ja jestem rocznik 78 wiec niewiele młodsza jestem ;-) ale za to dzieci mam na pewno wiele starsze od Twojego hihihi mój syn ma w grudniu 7lat, a pasierb 12latek (mieszka z nami);-)

A z jakiego miesiaca jestes? Ha, ja dosyc pozno spotkalam odpowiedniego kandydata na meza i ojca, wiec dopiero teraz dzieci sie sypia... ;-)
 
Do góry