reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2008' rozpoczęty przez L4dY-bIrd, 23 Wrzesień 2007.

1. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

Może powklejamy swoje foty bo lepiej sie pisze wiedzac z kim sie pisze :tak:
    potem może to byc watek z fotami naszych rodzin i jakis tam pierdółek ;-):tak:

wiec zaczynam :-p

2. minka_12

minka_12 Majowe mamy'08 Mama i Macocha ;-)

wklejam to zdjęcie aby pamietac do jakiej formy mam wrócić :tak:
    moi towarzysze to nasze dzieci

3. reklama
  4. iwonka2006

iwonka2006 Szczesliwa mamusia!

5. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

minka ale ty laseczka jesteś ;)
    Nie jedna 16- stka pozazdrości ci figury osy :)

Iwonka u ciebie podobaja mi sie włosy ...bardzo fajny balejage ( nie wiem jak to sie pisze ) ;)

6. iwonka2006

iwonka2006 Szczesliwa mamusia!

Lady po nim juz nie ma sladu,szybko mi zmyl sie ciemny odcien i wlosy prawie sie zrownaly niestety i zrobily zolte a wydalam 200zl na fryzjera:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: teraz znow mam zamiar isc i zrobic cos podobnego ale juz u innego fryzjera tylko brak mi mobilizacji bo ponad 3 godziny tam trzeba spedzic niestety:no::sorry:;-)
    Minka no szczuplutka jestes,ja tez zawsze taka szczupla choc zawsze chcialam miec kilka kilo wiecej..:-p

7. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

to jedz smalec łyzkami
    ;-):-D:-D:-D:-D:-p

8. minka_12

hihi szczupła to ja bylam miesiac temu... teraz to juz tragedia, nie wiem czy taj jest zawsze przy kolejnej ciąży ale jestem w szoku... jak bylam z Wiktorem w 6m-cy to nawet znajomi nie wiedzieli ze ja w ciąży a teraz :szok: :szok::szok: brzuszek jak balon...

9. AnnieLo

AnnieLo Majowe mamy'08

Ja wkleje cosik jutro, jak z aparatu do kompa przetransportuje. :tak:
    Wogole to jestescie mlodziutkie kobiety, jam chyba najstarsza z towarzystwa bede. Jestem 77 rocznik, w tym roku 30stka stuknela. :szok:;-)
    L4dY-bIrd - Ty mi przypominasz dziewczyne mojego brata, ona jest tez fanka "pirsingu", tez ma ciemne wlosy, nosi duze ciemne okulary:-), tylko wlosy ma dluzsze, a tak to identico!

Iwonka2006 - a Ty wygladasz na spokojna i melancholijna i na tej fotce widac jak bardzo kochasz swoje dziecko, doslownie ta czulosc emanuje ze zdjecia. :tak:

Minka - ha, takiej figury to ja w zyciu nie mialam, nawet w podstawowce! :rofl2::-D

10. reklama
  11. minka_12

AnnieLo ja jestem rocznik 78 wiec niewiele młodsza jestem ;-) ale za to dzieci mam na pewno wiele starsze od Twojego hihihi mój syn ma w grudniu 7lat, a pasierb 12latek (mieszka z nami);-)

12. AnnieLo

AnnieLo Majowe mamy'08

A z jakiego miesiaca jestes? Ha, ja dosyc pozno spotkalam odpowiedniego kandydata na meza i ojca, wiec dopiero teraz dzieci sie sypia... ;-)

Poleć forum