reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

Marlene kiedys slyszalam,ze cwiczyc po cc mozna jak minie ok 6 mcy. Najlepiej lekarza zapytaj.
 
reklama
Ja tez dopiero mam 3 tygodnie :-( Ale za 2 tygodnie zaczynam lekkie cwiczenia na orbitreku, musze cos z soba zrobic;-)
 
Kacha u mnie nie dosc ze nic nie spada od kilku dni to zwazylam sie na wadze elektronicznej i wyszlo,ze mam 3 kg wiecej do zrzucenia niz pokazywala moja zwykla waga.
Ciekawe ile pokaze waga u gin bo to bedzie najbardziej wiarygodne bo na tamtej wadze sie wazylam od wrzesnia i wg tamtej byly liczone zdobyte kg.

Kacha a jakie imie dla synka wybraliscie??
 
Witajcie :-) Jestem lipcoweczka, ale podczytuje Wasze wagowe historie ;-) Obecnie jak widac po suwaku jestem w 32 tyg ciazy i jakis tydzien temu mialam 10,5-11kg na +...zastanawia mnie fakt przybierania na wadze w ostatnich tygodniach-slyszalam ze ponoc nie przybiera sie juz tyle, a nawet waga spada-czy tak rzeczywiscie jest ? U Was w zasadzie albo jest juz po, albo niewiele zostalo do rozwiazania tak wiec na wlasnym przykladzie najlepiej bedzie Wam sie na ten temat wypowiedziec...
 
andziaa
ja się łudziłam że się już tak nie tyje.
Ja w 31 tyg ważyłam 9 kg więcej, teraz już 17 kg zaczyna się odkłądać woda chyba, coś za szybko przybrałam niestety, a tak fajnie było.
 
reklama
Andzia - no u mnie akurat sie to sprawdzilo, bo chyba od miesiaca ponad mam juz ta sama wage - 14-15 kg na + i nic sie nie zmienia... ale niestety nie moge powiedziec bym schudla...
 
Do góry