reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Porady techniczne - cytowanie, wstawianie zdjęć itp...

kangurka

macierzyństwo to cud!
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Pojawia sie pytanie o to jak zacytować posty innych, więc postaram się to wyjaśnić w miarę jasno.

Pod postem który chcesz zacytować masz kilka ikonek (butonów):
+
ODP

1. Gdy chcesz zacytować jeden post - klikasz w CYTUJ i otwiera Ci sie okienko z wlepionym cytatem pomiedzy ramkami [QUOT E] [/QUOT E]
Pod tym napisz co chcesz i wyslij - u góry znajdzie się cytat od "kogo" i pod spodem Twoja odpowiedz.

2. Jeżeli chcesz zacytować kilka postów:
Kliknij "+" przy kazdym poscie który chcesz cytowac.
Zobaczysz że plusiki będą się podswietlac w tych postach. Gdy juz zaznaczysz w ten sposób wszystkie na które chcesz odpowiedzieć - kliknij przy któryms z nich w CYTUJ.
Program zbierze wszystkie cytaty i pomiedzy nimi mozesz powpisywac swoje do nich komentarze.

3. Jeżeli chcesz zacytowac np tylko czesc czyjegos posta - robisz to co w pkt 1.
I zwyczajnie zaznaczasz te czesc cytowanego posta którą chcesz usunąc i kasujesz ją (normalnie tak jak każdy tekst). Reszte zostawiasz i wpisujesz pod spodem swój komentarz.

UWAGA: nie usuwaj znaczników [QUOT E] [/QUOT E] bo wyjdzie Ci normalny tekst jakby przez Ciebie pisany, a to ma byc cytat.

powodzenia

reklama

cosmolady

grudzień '06, maj '08
Miasto
że znowu?
Rozwiązania
0
a ja chciałam zapytac gdzie się to zmienia że jak wklejam linka to żeby nie był napis taki jak link tylko np wklejam linka domu i zeby było napisane dom i se w to klikam... ale namotałam mam nadzieję, ze ktoś mnie zrozumie :zawstydzona/y:

kangurka

macierzyństwo to cud!
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
a ja chciałam zapytac gdzie się to zmienia że jak wklejam linka to żeby nie był napis taki jak link tylko np wklejam linka domu i zeby było napisane dom i se w to klikam... ale namotałam mam nadzieję, ze ktoś mnie zrozumie :zawstydzona/y:
To bardzo proste, o ile zrozumiałam o co Ci chodzi :-D

W oknie, w którym wpisujesz swoją odpowiedz masz sporo butonów - między innymi do zmiany rozmiaru i koloru czcionki itp...
Jednym z nich jest butonik, którego w tym wypadku należy użyc - wygląda jak globus ze spinaczem/łańcuchem.

No więc piszesz tekst. W tekscie zaznaczasz dany wyraz/frazę/zdanie - to w które potem mamy klikac np DOM...

No wiec zaznaczasz DOM i klikasz w butonik z globusem. Wtedy wyświetla Ci sie okienko gdzie wpisujesz adres stronki, do której ma przenosić kliknięcie w DOM.

kwiateczek

majowa mama `08
Miasto
skegness (łodzkie)
Rozwiązania
0
Kangurka jesli chodzi o mnie to nie mam pojecia o co chodzi:-D:-D:-D Ale doputy mi nie bedzie potrzebne....to pewnie nie bede wiedziala:-)ale jestem zacofana:sorry::sorry:

kangurka

macierzyństwo to cud!
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Kangurka jesli chodzi o mnie to nie mam pojecia o co chodzi:-D:-D:-D Ale doputy mi nie bedzie potrzebne....to pewnie nie bede wiedziala:-)ale jestem zacofana:sorry::sorry:
Kwiateczek, Cosmolady biega po prostu o to (tak mi się przynajmniej wydaje..) że zamiast pisać np:

Kupiłam taką tuniczkę dzidzi:
http://allegro.pl/item480630203_e_d_bluzka_tunika_early_days_na_12_18_m_primark.html

mozna napisać:

Kupiłam taką tuniczkę dzidzi.

W obydwu jest link który przenosi do stronki, tylko jeden jest ukryty pod wyrazem "tunika"
A jak to zrobić - wyjaśniam wyżej właśnie. Może jeszcze komuś się to przyda.

shanta

mamusia didziusia maj `08
Miasto
śląskie
Rozwiązania
0
Dziewczyny, wiem, że gdzieś pisałyście jak wklejać suwaczki, ale same rozumiecie, że przeszukanie forum pod tym kątem jest nieco trudne... Dlatego gdyby któraś w wolnej chwili jak krowie na miedzy to jeszcze raz wytłumaczyła, byłabym wdzięczna.

szopek

Mama Kniazia Burubara
Rozwiązania
0
Szukamy sobie suwczka który nas interesuje czyli wpisujemy w googla suwaczek lub tickers na stronie wybieramy jakaś kategorię : wiek dziecka ( baby age)
Weszłam na tickerfactory
1. wybieram kategorię: baby and Child Age i zaznaczam suwaczek który mnie interesuje
klikam next, wybieram kursor suwaczka next, wpisujesz imię dziecka, date narodzin czasami można wkleić też zdjęcie dziecka next, suwaczek gotowy , kopiujemy link bb code

2. na stronie forum wchodzimy w ustawienia - z boku strony jest Panel Kontrolny , wybieramy Edytuj sygnaturę, wklejamy w okienko bb code ( choćby wciskając jednocześnie klawisze CTR v) i gotowe

W ten sam sposób wklejamy zdjęcie lub imię dziecka, św. Mikołaja czy też delfinka czyli
wklejamy link przy którym pisze bb code lub forum

shanta

Miasto
śląskie
Rozwiązania
0
Dzięki dziewczyny!
Szopek, faktycznie wytłumaczyłaś jasno i zrozumiale, ale i tak mam problem, bo sygnatura jest, owszem, ale w moim profilu. Nie ma jej pod postem, jak u was.

reklama

shanta

Miasto
śląskie
Rozwiązania
0
A, sorry... Jest. :zawstydzona/y:

Edit: suwaczek jest ale nie mogę dwóch wstawić. Pojawia się info, że są za duże

Ostatnia edycja:

Polecamy

null