reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada ciąża

reklama
Jak byłam z tym przebadac się 2 lata temu u lekarza ogólnie jajniki cytologię itp to pytałam się o miesiączkę to powiedział że 1/3 kobiet tak ma
 
Jak mierzysz temperaturę i od kiedy? Zrób test i będziesz wiedziała czy jesteś w ciąży czy nie, niestety nie jesteśmy wróżkami 🤷‍♀️ U mnie ból i tkliwość piersi pojawia się co miesiąc, czas nawet tuż po owulacji i utrzymuje się do samej miesiączki, więc nie jest to typowo ciążowy objaw.
 
Ale cytologię należy robić raz w roku....
Przede wszystkim powinnaś udać się do lekarza. Nieregularne miesiączki nie sprzyjają zachodzeniu w ciążę i być może zamiast tracić czas powinnaś się tym zająć razem z lekarzem. Być może dostaniesz tabletki antykoncepcyjne (albo luteinę) na wyregulowanie cyklu, a potem lekarz będzie sprawdzał czy wogóle masz owulację.
I zmień lekarza, który twierdzi, że 1/3 kobiet tak ma. To nie jest prawidłowe. Poszukaj sobie opinii na znanylekarz i nie idź do pierwszego lepszego...
 
Ale na podstawie czego podejrzewasz ciążę? Bo jeżeli na podstawie jednego pomiaru temperatury i bólu piersi to niestety, ale nie są to objawy na podstawie których stwierdzisz ciążę. Zrób test lub betę.
 
Do góry