)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Porada

Gosiaczek1995

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam mam taki problem A mianowicie ostatni raz miesiączke miałam 18 marca i od tamtej pory już nie miałam robiłam 2 testy i wyszły pozytywne ale czytałam że to nie zawsze oznacza ciążę. A lekarza mam dopiero na 13 maja. Jestem w tym całkiem zielona bo to będzie moja pierwsza ciąża

reklama

Carenik

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Idz zrob badanie z krwi. Bedzie jasnosc. Ale skoro testy wyszly pozytywne a okresu nie ma mysle ze powolutkubmozesz sie oswajac z mysla, ze bedziesz mama

Gosiaczek1995

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Niestety ja mieszkam w Niemczech i Tu się raczej za takie badania płaci. Więc zostaje mi czekać do terminu od lekarza. :/

Cukszyk..mama

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Witam mam taki problem A mianowicie ostatni raz miesiączke miałam 18 marca i od tamtej pory już nie miałam robiłam 2 testy i wyszły pozytywne ale czytałam że to nie zawsze oznacza ciążę. A lekarza mam dopiero na 13 maja. Jestem w tym całkiem zielona bo to będzie moja pierwsza ciąża
Dokładnie jestem takiego samego zdania co moja poprzedniczka :) .

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Skoro pozytywny i okresu brak to jednak raczej ciąża. Do wizyty nie długo. Może akurat już coś zobaczy na usg o ile robią u Was tak szybko. :)

Czerwcowamama01

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jak okresu brak i testy pozytywne to na 100% ciąża czytałam co nieco o nieprawidłowych wynikach testu zdarza się że pozytywny jest a ciąży nie ma ale to raz na milion albo jeszcze mniej i to w wypadku jakiegoś tam torbiela czy coś takiego kiedy pojawia się hcg i test to wykrywa ale to tak rzadko że nawet nie ma co o tym myśleć. Zdarza się nieprawdlowosc na odwrót i to bardzo często że test negatywny a ciaza jednak jest u mnie tak było a u Ciebie pozytywne testy więc gratuluję:) czekaj na wizytę jeśli nie masz możliwości badań

reklama
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Kasik1995 Potrzebuję porady 3
Edym181 Potrzebuję porady 6
Gosiaczek1995 Potrzebuję porady 10
D Potrzebuję porady 3

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry