reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

Gosiaczek1995

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Październik 2017
Postów
32
Dziewczyny mam do was takie pytanie. Byłam ostatnio u mojego ginekologa jestem na początku 4 miesiąca i waga mi spadała o jakieś dwa kg i lekarz mi pow ze mi hemoglobina spadla mam się tym martwić czy nie bo już sama nie wiem.
 
reklama
Czytałam że w ciąży jeśli wynik spada więcej jak 30% od normy ,to wtedy trzeba reagować , bierzesz jakieś witaminy ? Powinnaś brać żelazo i wit b6i12
 
reklama
Mi też spadła hemoglobina nieznacznie poniżej normy. Dodatkowo biorę żelazo, po miesiącu wyniki są już lepsze (w normie), ale żelazo mam jeszcze brać. W ciąży to chyba często spotykane. Nie martwiłabym się tym. Tym bardziej, że masz lekarza, który zapisał leki i ma to pod kontrolą. Nie szukaj powodów do trosk :)
 
reklama
Mi też spadła hemoglobina nieznacznie poniżej normy. Dodatkowo biorę żelazo, po miesiącu wyniki są już lepsze (w normie), ale żelazo mam jeszcze brać. W ciąży to chyba często spotykane. Nie martwiłabym się tym. Tym bardziej, że masz lekarza, który zapisał leki i ma to pod kontrolą. Nie szukaj powodów do trosk :)


Dokladnie nie szukaj problemow. Obnizajaca sie hgb to najmniejszy problem, z tym z czym zmagaja sie inne kobiety w ciazy (choroby, skracaja sie szyjka itp.) Ja biore Szelazo. Nie spada juz, delikatnie sie zwiekszyla.
 
Do góry