reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Poradzcie coś

Blondyneczkkaa 95

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam. Mam taki problem. Mianowicie chodzi o to że, ostatnio dostałam okres 14 stycznia, na początku lutego bolał mnie jajnik ( oraz bolące klucia) około 2 dni temu na papierze toaletowym zauważyłam śluz z 2 niteczkami krwi, od tamtej pory pomolewa mnie brzuch.. Czy to oznacza że mogę być w ciąży? Miesiączkę mam nie regularna.. I kiedy najlepiej zrobić test?

reklama

littlebabe

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Najczulszy będzie test bety z krwi. Może ci się jeszcze okres rozkręci jeśli masz nieregularny, zależy jak tam u was z antykoncepcją. W ciąży też możesz być bo bóle na początku ciąży często przypominają te na okres.

Blondyneczkkaa 95

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Najczulszy będzie test bety z krwi. Może ci się jeszcze okres rozkręci jeśli masz nieregularny, zależy jak tam u was z antykoncepcją. W ciąży też możesz być bo bóle na początku ciąży często przypominają te na okres.

Nie używamy żadnej metody antykoncepcji i za każdym razem mąż kończy we mnie chcemy mieć dziecko :) a kochamy się 2 razy dziennie, nieraz tylko raz :)

littlebabe

Rozwiązania
0
Nie używamy żadnej metody antykoncepcji i za każdym razem mąż kończy we mnie chcemy mieć dziecko :) a kochamy się 2 razy dziennie, nieraz tylko raz :)
To tym bardziej jest spore szansa że to było krwawienie implantacyjne. :) Poczekałabym na Twoim miejscu jeszcze do 14-tego i leciała po test. :) Może akurat na Walentynki prezencik będziecie mieli, tego wam życzę. :)

Blondyneczkkaa 95

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
To tym bardziej jest spore szansa że to było krwawienie implantacyjne. :) Poczekałabym na Twoim miejscu jeszcze do 14-tego i leciała po test. :) Może akurat na Walentynki prezencik będziecie mieli, tego wam życzę. :)

Bardzo bym chciała, myślę że mąż byłby w siódmym niebie jakby były dwie kreseczki nie dziękuję ;) jak coś będzie wiedzieć to podzielę się z Tobą ta wspaniała wiadomością

Eevee

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Trzymam kciuki i też czekam u siebie na test. Mam podobny problem, jeden test już zrobiłam, ale nic nie wyszło. Jestem za szybka :) poza tym nie wiem dokładnie kiedy była owu, ale jajniki kują naprzemiennie z naciskiem na prawą stronę oraz mam strasznie napuchnięte podbrzusze. Do tego zgaga i zaparcia od 7 dni. Do @ 11 dni powiedzmy, bo zdarza się że jest nieregularna. To byłby najpiękniejszy prezent na walentynki i nie wiem kiedy ruszyć na betę. Zaczynam panikować.
Daj znać co Tobie wyszło <3

Blondyneczkkaa 95

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Trzymam kciuki i też czekam u siebie na test. Mam podobny problem, jeden test już zrobiłam, ale nic nie wyszło. Jestem za szybka :) poza tym nie wiem dokładnie kiedy była owu, ale jajniki kują naprzemiennie z naciskiem na prawą stronę oraz mam strasznie napuchnięte podbrzusze. Do tego zgaga i zaparcia od 7 dni. Do @ 11 dni powiedzmy, bo zdarza się że jest nieregularna. To byłby najpiękniejszy prezent na walentynki i nie wiem kiedy ruszyć na betę. Zaczynam panikować.
Daj znać co Tobie wyszło <3
To również trzymam kciuki, głowa do góry będzie dobrze daj znać co wyszło Tobie

Eevee

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To również trzymam kciuki, głowa do góry będzie dobrze daj znać co wyszło Tobie
Dam znać na pewno, chociaż u mnie to już wszystko się może zdarzyć, a od półtora roku się kochamy bez zabezpieczenia i nic... cisza... dlatego mam już jakieś fazy XD mam nadzieję, że może tym razem, bo jakieś 2 miesiące, w ogóle odpuściłam sobie myślenie o tym :)

Blondyneczkkaa 95

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dam znać na pewno, chociaż u mnie to już wszystko się może zdarzyć, a od półtora roku się kochamy bez zabezpieczenia i nic... cisza... dlatego mam już jakieś fazy XD mam nadzieję, że może tym razem, bo jakieś 2 miesiące, w ogóle odpuściłam sobie myślenie o tym :)
Bo to tak właśnie jest my się zadreczamy ciągle o tym myśląc, robimy sobie nadzieję, a i tak później nie wychodzi tak jakbyśmy chcieli :/ ale bądźmy dobrej myśli, wszystko się ułoży :)

reklama

Kredka_na_baterie

Rozwiązania
0
Witam. Mam taki problem. Mianowicie chodzi o to że, ostatnio dostałam okres 14 stycznia, na początku lutego bolał mnie jajnik ( oraz bolące klucia) około 2 dni temu na papierze toaletowym zauważyłam śluz z 2 niteczkami krwi, od tamtej pory pomolewa mnie brzuch.. Czy to oznacza że mogę być w ciąży? Miesiączkę mam nie regularna.. I kiedy najlepiej zrobić test?
Mi test ciążowy wyszedł dodatki już kilka dni po owulacji ;) Nagle zaczęło dziwnie boleć mnie podbrzusze... Tak jakbym właśnie miała za chwilę dostać miesiączki. Ale wiedziałam, że to za wcześnie na menstruację. Teraz trzymam w ramionach największy skarb ♥
Na rynku są testy z dwiema czułościami. Kup ten wykrywający B-hcg już od poziomu 10. Wcześniej daje wyniki pozytywne, jeśli jest ciąża. Myślę, że u Ciebie te niteczki krwi to była implantacja :) Ja bym pewnie od razu po test leciała ;)

Do góry