reklama

Poradzcie coś

Od
11 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Witam. Mam taki problem. Mianowicie chodzi o to że, ostatnio dostałam okres 14 stycznia, na początku lutego bolał mnie jajnik ( oraz bolące klucia) około 2 dni temu na papierze toaletowym zauważyłam śluz z 2 niteczkami krwi, od tamtej pory pomolewa mnie brzuch.. Czy to oznacza że mogę być w ciąży? Miesiączkę mam nie regularna.. I kiedy najlepiej zrobić test?

reklama

littlebabe

Fanka BB :)
Od
1 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Najczulszy będzie test bety z krwi. Może ci się jeszcze okres rozkręci jeśli masz nieregularny, zależy jak tam u was z antykoncepcją. W ciąży też możesz być bo bóle na początku ciąży często przypominają te na okres.

Od
11 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Najczulszy będzie test bety z krwi. Może ci się jeszcze okres rozkręci jeśli masz nieregularny, zależy jak tam u was z antykoncepcją. W ciąży też możesz być bo bóle na początku ciąży często przypominają te na okres.

Nie używamy żadnej metody antykoncepcji i za każdym razem mąż kończy we mnie chcemy mieć dziecko :) a kochamy się 2 razy dziennie, nieraz tylko raz :)

littlebabe

Fanka BB :)
Od
1 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Nie używamy żadnej metody antykoncepcji i za każdym razem mąż kończy we mnie chcemy mieć dziecko :) a kochamy się 2 razy dziennie, nieraz tylko raz :)
To tym bardziej jest spore szansa że to było krwawienie implantacyjne. :) Poczekałabym na Twoim miejscu jeszcze do 14-tego i leciała po test. :) Może akurat na Walentynki prezencik będziecie mieli, tego wam życzę. :)

Od
11 Luty 2019
Odpowiedzi
0
To tym bardziej jest spore szansa że to było krwawienie implantacyjne. :) Poczekałabym na Twoim miejscu jeszcze do 14-tego i leciała po test. :) Może akurat na Walentynki prezencik będziecie mieli, tego wam życzę. :)

Bardzo bym chciała, myślę że mąż byłby w siódmym niebie jakby były dwie kreseczki nie dziękuję ;) jak coś będzie wiedzieć to podzielę się z Tobą ta wspaniała wiadomością

Eevee

Początkująca w BB
Od
11 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Trzymam kciuki i też czekam u siebie na test. Mam podobny problem, jeden test już zrobiłam, ale nic nie wyszło. Jestem za szybka :) poza tym nie wiem dokładnie kiedy była owu, ale jajniki kują naprzemiennie z naciskiem na prawą stronę oraz mam strasznie napuchnięte podbrzusze. Do tego zgaga i zaparcia od 7 dni. Do @ 11 dni powiedzmy, bo zdarza się że jest nieregularna. To byłby najpiękniejszy prezent na walentynki i nie wiem kiedy ruszyć na betę. Zaczynam panikować.
Daj znać co Tobie wyszło <3

Od
11 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Trzymam kciuki i też czekam u siebie na test. Mam podobny problem, jeden test już zrobiłam, ale nic nie wyszło. Jestem za szybka :) poza tym nie wiem dokładnie kiedy była owu, ale jajniki kują naprzemiennie z naciskiem na prawą stronę oraz mam strasznie napuchnięte podbrzusze. Do tego zgaga i zaparcia od 7 dni. Do @ 11 dni powiedzmy, bo zdarza się że jest nieregularna. To byłby najpiękniejszy prezent na walentynki i nie wiem kiedy ruszyć na betę. Zaczynam panikować.
Daj znać co Tobie wyszło <3
To również trzymam kciuki, głowa do góry będzie dobrze daj znać co wyszło Tobie

Eevee

Początkująca w BB
Od
11 Luty 2019
Odpowiedzi
0
To również trzymam kciuki, głowa do góry będzie dobrze daj znać co wyszło Tobie
Dam znać na pewno, chociaż u mnie to już wszystko się może zdarzyć, a od półtora roku się kochamy bez zabezpieczenia i nic... cisza... dlatego mam już jakieś fazy XD mam nadzieję, że może tym razem, bo jakieś 2 miesiące, w ogóle odpuściłam sobie myślenie o tym :)

Od
11 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Dam znać na pewno, chociaż u mnie to już wszystko się może zdarzyć, a od półtora roku się kochamy bez zabezpieczenia i nic... cisza... dlatego mam już jakieś fazy XD mam nadzieję, że może tym razem, bo jakieś 2 miesiące, w ogóle odpuściłam sobie myślenie o tym :)
Bo to tak właśnie jest my się zadreczamy ciągle o tym myśląc, robimy sobie nadzieję, a i tak później nie wychodzi tak jakbyśmy chcieli :/ ale bądźmy dobrej myśli, wszystko się ułoży :)

reklama
Od
17 Marzec 2018
Odpowiedzi
0
Witam. Mam taki problem. Mianowicie chodzi o to że, ostatnio dostałam okres 14 stycznia, na początku lutego bolał mnie jajnik ( oraz bolące klucia) około 2 dni temu na papierze toaletowym zauważyłam śluz z 2 niteczkami krwi, od tamtej pory pomolewa mnie brzuch.. Czy to oznacza że mogę być w ciąży? Miesiączkę mam nie regularna.. I kiedy najlepiej zrobić test?
Mi test ciążowy wyszedł dodatki już kilka dni po owulacji ;) Nagle zaczęło dziwnie boleć mnie podbrzusze... Tak jakbym właśnie miała za chwilę dostać miesiączki. Ale wiedziałam, że to za wcześnie na menstruację. Teraz trzymam w ramionach największy skarb ♥️
Na rynku są testy z dwiema czułościami. Kup ten wykrywający B-hcg już od poziomu 10. Wcześniej daje wyniki pozytywne, jeśli jest ciąża. Myślę, że u Ciebie te niteczki krwi to była implantacja :) Ja bym pewnie od razu po test leciała ;)

Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test