reklama

Poradźcie mi :(

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez chalacik, 29 Styczeń 2016.

magdacee
Najlepsza odpowiedź magdacee, 29 Styczeń 2016
Test ciążowy lub poziom ob w krwi- podwyższony stanowi ciążę lub toczący się stan zapalny. Wynik ten będzie dobrą podstawą do udania się do lekarza w... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. chalacik

chalacik Początkująca w BB

Witam jestem tutaj nowa bardzo bym prosila o rade Was dziewczyny co myślicie o tym,bo wzięłam 11.01 duphaston przez 5 dni po odstawieniu czekałam tydzień i nic wiec wzielam kolejne 5 i potem znów nic był okropny ból jajników i podbrzusza az bylam w szpitalu dali mi zastrzyk rozkurczowy,przez 3 dni było plamienie jednego dnia było następnego znów nie,a 2 dni temu dostałam jakby okresu,ale jest bardzo skąpy i brązowy,ale nie leci ciurkiem i bolą mnie troche sutki dodam,że przez cały styczeń wraz z mężem kochaliśmy się bez zabezpieczenia i mąż kończył we mnie czy możliwe żebym była w ciąży?

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13694629 by magdacee, 29 Styczeń 2016
  3. Molly_88

Molly_88 Fanka BB :)

ciężko powiedzieć. najlepiej zrób test zamiast się zamartwiać :) powodzenia :)

4. reklama
  5. magdacee

magdacee Początkująca w BB

Głosów: 1
    Test ciążowy lub poziom ob w krwi- podwyższony stanowi ciążę lub toczący się stan zapalny. Wynik ten będzie dobrą podstawą do udania się do lekarza w celu ustalenia/potwierdzenia genezy tych dolegliwości.

magdacee, 29 Styczeń 2016 Najlepsza odpowiedź
  6. chalacik

chalacik Początkująca w BB

byłam tydzień temu na izbie przyjęć z bólem jajników także było robione USG i w nim wyszło,że wszystko jest ok jajniki czyste owu była i dostałam zastrzyk rozkurczowy,ale od tamtej pory jest plamenie brązowe i ból jajników mniejszy ale jest i bolesne sutki

7. sonia_3

sonia_3 Fanka BB :)

testy z krwi i do diagnozy

Poleć forum