reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poradzcie

Dołączył(a)
23 Kwiecień 2021
Postów
3
hej dziewczyny 🙂 przyszłam po poradę do Was.
miałam dlugi cykl ok 60 dni po czym dostałam 4 dniowego plamienia różowego. po 4 dniach przyszedł okres , na początku były skrzepy ciemnie a później przez 4 dni krwawienie ale takie mocniejsze niż zwykle miałam. No i bolesne. po okresie kilka dni mega bolały mnie plecy nad pośladkami i teraz.mysle czy to mogło być poronienie wczesne? do gin mam dopiero na 5 maja więc nie wiem czy po tak długim czasie zobaczy coś na usg 😔 dodam ze robiłam kilka testów w różnym odstępie czasu plus jeden tuż przed.tym plamieniem i były negatywne wiec nie szłam na betę...
 
reklama
Ale to zawsze masz takie cykle czy tylko ten jeden był taki długi? Skoro testy były negatywne, a bety nie robilas to ciężko będzie komukolwiek powiedzieć Ci co to było...
 
Jeżeli chcesz mieć pewność zrob bete. Mojej przyjaciółce wychodził negatywny, ba tez miała "okres' delikatniejszy niż zwykle, nawet pytałam czy nie jest w ciąży, mówiła że test był negatywny więc nie. Okazało się że była w ciąży, lekarka powiedziała że taki jej urok, że w pierwszych miesiącach testy nie wychodzą i żeby następnym razem szła na bete. W pierwszej ciąży(donoszona) dopiero w 3 miesiącu wychodziłam blada, ale naprawdę blada kreska. Dodam, ze normalnie w dniu miesiączek plamila do 4 miesiąca
 
Do góry