reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród a nieważny dowód

humangirl007

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2018
Postów
26
cześć dziewczyny, przejdę od razu do rzeczy. Zaszłam w ciąże chwile przed 18 urodzinami tak wiec nie używałam swojego dowodu osobistego bo ani alkoholu, ani papierosów ani nic innego. Niestety trochę ponad tydzień temu okazalo się ze dowód jest nieważny od lutego tego roku. Jestem obecnie w 34 tc, cała ciąże kiepsko znoszę i jakikolwiek przejazd np do sklepu kończy się tak ze jest mi mega niedobrze i nie mogę wydusić słowa. Zbieram się by pojechać na zdjęcia do dowodu i złożyć ten wniosek ale panicznie się boje jak to będzie. Mimo to planuje jechać na zdjęcia jutro i zawieźć je z facetem do urzędu w poniedziałek. Ciagle mam schize ze mogłabym urodzić w 38 tygodniu czyli 19 sierpnia a nie terminowo 2 września. Co jeśli w urzędzie nie zdążyliby mi wyrobić dowodu, a mój jest nieważny? Co z przyjęciem do szpitala? Bardzo mnie to martwi i jeszcze bardziej się stresuje.. dodam ze nie mam legitymacji, paszportu ani prawa jazdy
 
reklama
Dowód wniosek można składać elektronicznie tylko odebrać osobiście trzeba ale może upoważnienie partnera wystarczy by on mógł to zrobić.

Czytałam o tym i wyczytałam ze żeby założyć ten profil zaufany trzeba mieć konto w banku lub certyfikat kwalifikacyjny czy coś takiego. Nie mam ani jednego ani drugiego. Zaopatrzylam się dziś w Lokomotiv, miejmy nadzieje ze przyniesie efekty i będzie mi lepiej
 
reklama
Do góry