reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Kluczborku

Dołączył(a)
31 Marzec 2010
Postów
14
Witam, czy sa tutaj mamusie, które rodziły w Kluczborku? Mam termin na 17.06 i zamierzam tam rodzic ze względu na bezpłatne ZZO, a mozę podzielicie sie ze mna wrażeniami jak to wszystko tam sie odbywa, opieka położnych i ich podejscie do rodzących i maluszków? Co potrzeba zabrać do szpitala dla siebie i dzidziusia, znalazlam liste, dzwonilam i wiem z grubsza ale moze jest cos co warto zabrac a o tym nie wspomniano? Zgóry dziekuje za kazda odpowiedz.
Pozdrawiam.
 
reklama
alusia ;-)

ja rodziłam w Opolu ;-)

a na plotki i pogaduchy zapraszam na "Ploteczki..." :-)
 
Napewno zajrzę na Pogaduchy:tak::tak:

Moze jednak znajdzie sie jakaś mama, która rodziła w Kluczborku, tez początkowo chciałam rodzić w Opolu ale tam znieczulenie kosztuje 600 zł:szok::szok::szok: wiec padło na Kluczbork:tak:
 
Znieczulenie w Opolu kosztuje 300 zł od 1 lipca 2009 r. Przynajmniej tak było, chyba znowu nie podrożało. Głośno wtedy było o tym, że tak drogo w Opolu, a że akurat termin porodu się zbliżał to się tym interesowałam. najlepiej zadzwonić do szpitala i się dowiedzieć.
 
alusia :-) a gdzie ty mieszkasz??? bliżej Opola czy Kluczborka???

bo może teraz nastawiasz się na niższy koszt ZZO a potem...

brałaś pod uwagę późniejszą opiekę nad dzieckiem??? w Opolu stoi ona na bardzo wysokim poziomie!!! ja osobiście korzystam z opieki rehabilitantki, logopedy, kardiologa...

rodzisz w Opolu i wraz z wypisem dostajesz skierowania do specjalistów i masz umówione wizyty na konkretny dzień i godzinę... dziecko jest w szpitalu przebadane we wszystkie strony i jak tylko coś się lekarzom nie podoba to kierują do specjalistów ;-)

sprawdź jeszcze jak te kwestie rozwiązują w Kluczborku bo może się okazać że zaoszczędzisz 300 zł a potem dwa razy tyle będziesz musiała dołożyć...
 
reklama
do Opola mam 70 km a do Kluczborka 30 wiec duzo blizej, mi ogolnie chodzi o sam porod bo lekarzy mam w Olesnie do Opola za daleko, zeby jezdzic na wizyty a moga zdarzac sie czesto
 
Do góry