reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w kotlinie Kłodzkiej

Węgorz

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Październik 2020
Postów
63
Witam serdecznie wszystkich🙂🌺
Być może koniec pierwszego trymestru to jeszcze nie czas na szukanie porodówki, choć z drugiej strony wolała bym się zastanowić teraz na spokojnie niż kiedy wpadnę w szał kupowania ubranek, później szkoła rodzenia, być może pojawia się komplikacje przez które nie będę mogła spokojnie zebrać myśli (odpukać). Chciałem się spytać o opinie na temat porodówek w kotlinie. Słyszałam że w Polanicy syf i nie miły personel, w Kłodzku ordynator kiepski i takie tam. Nie mam własnego zdania bo to będzie mój pierwszy raz zwłaszcza że te okolice zamieszkuje od niedawna 😊😊.
Z góry dziękuję za wszystkie opinie.
 
reklama
Rozwiązanie
Ja już się boje, przy porodzie będę mieć 18 lat więc na komentarze też się muszę psychicznie przygotować chyba. Współczuję że tak panią potraktowali.
Ej jaką panią [emoji6] jestem tylko kilka lat starsza od ciebie, rodziłam ponad 6lat temu nie mając jeszcze 18lat [emoji6]
Gdybyś chciała pogadać możesz do mnie pisać na priv [emoji6]
O kurcze ty z tych okolic [emoji85]
Szczerze mówiąc nie wiem jak teraz, ja rodziłam już dość dawno, ale ze szpitalem w Kłodzku mam bardzo źle wspomnienia, jak przyjechałam gdy zaczął się poród ordynator po zbadaniu mnie kazał wziąć sobie taksówkę i jechać gdzie indziej bo według niego dziecko było za małe i niby było wczesniakiem [emoji2356]
Na szczęście panie z rejestracji załatwiły karetkę i dojechałam do Polanicy, oprócz w sumie 1 czy 2 położnych które mile nie były (mój młody wiek zapewne uznały za przyzwolenie do głupich komentarzy) reszta położnych, lekarzy była całkiem w porządku, sale po porodzie dostałam jednoosobowa z łazienką więc w sumie prawie jak luksus[emoji6]
 
O kurcze ty z tych okolic [emoji85]
Szczerze mówiąc nie wiem jak teraz, ja rodziłam już dość dawno, ale ze szpitalem w Kłodzku mam bardzo źle wspomnienia, jak przyjechałam gdy zaczął się poród ordynator po zbadaniu mnie kazał wziąć sobie taksówkę i jechać gdzie indziej bo według niego dziecko było za małe i niby było wczesniakiem [emoji2356]
Na szczęście panie z rejestracji załatwiły karetkę i dojechałam do Polanicy, oprócz w sumie 1 czy 2 położnych które mile nie były (mój młody wiek zapewne uznały za przyzwolenie do głupich komentarzy) reszta położnych, lekarzy była całkiem w porządku, sale po porodzie dostałam jednoosobowa z łazienką więc w sumie prawie jak luksus[emoji6]
Ja już się boje, przy porodzie będę mieć 18 lat więc na komentarze też się muszę psychicznie przygotować chyba. Współczuję że tak panią potraktowali.
 
Ja już się boje, przy porodzie będę mieć 18 lat więc na komentarze też się muszę psychicznie przygotować chyba. Współczuję że tak panią potraktowali.
Ej jaką panią [emoji6] jestem tylko kilka lat starsza od ciebie, rodziłam ponad 6lat temu nie mając jeszcze 18lat [emoji6]
Gdybyś chciała pogadać możesz do mnie pisać na priv [emoji6]
 
Rozwiązanie
Do góry