reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Beatka .
Ciekawe czy mąż cie nie zapylił ostatnio jak ci się film urwał . ???
Mam nadzieję że podwójną gumkę założył ...hehe
 
Strawbelko, Susanka i Ardusia mega moc dla Was!!!!!

No dobra wyleguje sie jak na foczke przystalo. Baki wypuszczac bede bo smierdzacych mysli nie potrzebuje :-D
wczoraj malo pisalam bo mi hormony buzowaly, chcialam M. posmerac stopami to mnie opier..l zebym sie ogarnela i... strzelilam focha na caly dzien az wrocil z pracy to go udobruchalam :-D ze fisiuje ale chcialam dobrze bo "sie martwie" o jego ego :-D
 
Nafoczka, ja dziś z kolei się stresuję bo Mały kopie mniej niż wczoraj...i tak co chwilę coś....

Bea25ta...bezproblemowa ale mega stresująca!

Motylek, poczytaj posty Palastulinki, tam wszystko jest napisane
 

Martysia
To sa dokladnie te linki ;-)biore te leki :-)

Dziewczyny, a przy hetero ten sam zestaw czy mozna brac zwykly kwas?

Doris
Jestem. Siedze w domu.
Jestem zalamana chyba musze jechac na Sor/ip bo mnie cos postrzelilo i leze jak kloda. Beczec mi sie chce bo przeciez owu byla lub dzis bedzie :-\ i co teraz?pewnie jak pojade na sor to mi przeswietlenie zrobia, a przeciez nie mozna. Prawda? Zadnych lekow nie wzialam bo pisza, ze kobiety planujace nie powinny brac :-\ smaruje sie tylko masciami rozgrzewajacymi...i co teraz??? :-\ :'(

Strawbelko
Piekne jajcobranie ;-) niech sie pieknie zapladniaja :-)!!!&&&&&&&
 
Dziewczyny, czyli od razu jak się orientujecie, że jesteście w ciąży to odstawiacie inofem? A co jeszcze warto odstawić z tego co się brało starając sie o dziecko? I jeszcze takie pytanie, czy picie kawy może mieć wpływ na płodność? Czy to raczej bez znaczenia?
 
reklama
Motylek, znajdź sobie użytkownika Plastulinka i poczytaj posty

Lumia..uuuuu to kiepsko, wstrzymaj się może z tym rtg, bo jeśli wczoraj i przedwczoraj działaliście a dziś owu to nie bardzo z tym prześwietleniem.

Czarna Mała, no Ty też pochwalisz się niebawem takim rozrabiaką w brzusiu. Zresztą nie tylko TY, tylko wszystkie jeszcze nie zaciążone.

Arda, Sus....no jak tam u was?
 
Do góry