reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Susana ja w przedostatniej ciąży zaparłam się rękami i nogami przed zabiegiem, bo miałam po nim traumę jak prawie wykrwawiłam się po cytoteku i robili mi w nocy na biega zabieg. Można powiedzieć że zwiałam ze szpitala przy milczącej zgodzie jednej z ginek. Wpadłam w takiego doła jak chyba nigdy. Minęły 2 tygodnie i nic ( z tym że moja beta była dosyć wysoka). Gdyby nie moja mama ktora mnie zaciagnęła do szpitala to nie wiem ile by to trwało. Byłam tak wykończona psychicznie że było mi już wszystko jedno i w końcu się zgodziłam na łyżeczkowanie...Tylko tyle że nie zgodziłam się na cytotec wiec z szyjką musieli sobie jakoś poradzić. I tak było dobrze chociaż mojej szyjce i tak niewydolnej nie pomogło. Rozumiem Twoją frustrację bo najgorsze jest to czekanie i tak naprawdę wszystko się rozciąga w czasie.
 
reklama
Ja z kolei nie zareagowałam na oksytocyne i miałam zabieg za pierwszym razem, tylko u mnie problemem było endometrium (za grube i nie chciało się złuszczać), bo zarodka nie było widać :(
 
Gin powiedział że pęcherzyk mały 5,5 mm
Więc samo ma się zadziać .

Enya ja w 1 niudanej ciąży też maiałam założony cytotek .Miałam takie bóle że myślałam że zejdę z tego świata.Zabiegu potem już nie było .

W następnej obumarłej ciąży nie zgodziłam się na założenie cytoteków i czyścili mnie też z mechanicznym rozw.szyjki.Szybko doszłam do siebie .Mało krwawiłam .

Teraz mi gin tłumaczy że jak taki mały pęcherzyk to powinnam sama poronić .Endometrium 1 cm..Tylko ile ja będę tak chodzić .?
Już jest pełne 7 tygodni.
 
Susana chyba obie bedziemy czekac na ta @ jak na zbawianie! Ja juz nie rozpaczam ze beta do kitu, tylko chce to wredna @ dostac!
 
reklama
Ja wczoraj plamiłam, a dziś mam potop...w życiu nie miałam chyba takiej obfitej @ [emoji15]
 
Ostatnia edycja:
Do góry