reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Fondi a Ty dobrze zrozumialas swojego gina? 4,5 tyś za szczepienie??? To niby czym Cie bedzie szczepil? Zlotem?!? Ja u Sacha za szczepienie. Place 870 zł i z tego co sie orientuję Malinowski ma taniej. Moze mu chodzilo o wlewy? Z tym sie zgodze bo tyle mi powiedzial Sacga za wlew ale Malina ma taniej!
W ogole na jakiejpodstawie zlecil Ci te szczepieni? Jakie masz allo mlr?
Masz rację- ja za szczepienie płaciłam 650 zł u Maliny. Szczepiłam sie 2 razy w ciąży ale do 9 tygodnia, potem to już nie ma sensu. Ja się wole nie wypowiadać bo znowu za dużo dziwnych informacji:)
 
reklama
Enya to samo pomyslalam. Nic, poczekamy zobaczymy.
Dziewczyny! To sie popisalyscie inspiracjami kulinarnymi:rolleyes::-p:-) :) bedzie suchy chleb i woda:cool2:
Ps. Ktorej mialam wysłać przepis na sernik chalwowy?
Aaaa ja robilam ostatnio sernik bananowy! Dla mnie pycha!!! Slodzilam ksylintolem :) zdrowiej bylo :laugh2:
Ja wlasnie zamowilam tort. Mialam to zrobuc wczoraj, ale tak jak nam jalos zeszlo:laugh2:
 
enya ostatnia szczepionke dostalas w 9tyg ?
dziewczyny na jakim etapie mozna powiedziec ze sie nie ma juz ciazy zagrozonej ?
w ktorym tygodniu odstawialyscie leki ?
kwiatuszek wysylalabys mi na ten sernik bananowy ?usg to jedno i tak musze tylko czekac ale zastanawian sie teraz nad lekami zeby za dlugo albo za krotko nie brac.
juz sama nie wiem co robic pierwszy raz beta ladnie rosla i mam odpowiedni pecherzyk do ciazy i serduszko wkoncu. oprocz ostatniej ciazy nie mialam..nawet serduszka dlatego tak trudno mi zmienic lekarza. Te babki jakims cudem tam siedza w ciazy a on jest uznawany za dobrego lekarza a te szczepienia nie wymyslilam przeciez w necie moge o tym poczytac jakbym chciala o nich pisac.
 
Ostatnia edycja:
Fondie w naszym przypadku ciąża wysokiego ryzyka jest do samego końca. Mówi się też że po 15 tyg jest już bezpiecznie czyli kończąc I trymestr.

Kwiatuszek a ten torcik to dla mnie za doktorka? ;P Nie dziękuję ,nie jem słodyczy mam dietkę i wczoraj na pączki tylko zerkałam :D
 
teraz poczytalam na necie i ten wymiar to chyba pecherzyka anie zarodka. Lekarz sobie mierzyl i zarodek i pecherzyk ale mowil.o 5 tyg 3 dniu od owu wielkoscia zarodka a tamten musial byc pecherzyk chyba. Dobra juz koniec pisania o mnie
 
Fondie, ja Ci tam wierze. Pewnie jestes tak skolowana po tych wizytach ze wszystko Ci sie miesza.
Ja jak podchidzilam do iui to powiedzialam mezowi ze musze chyba z dyktafonem wchodzic bo wszystko zapominalam co do mnie mowil.
To samo jak bylam w ciazy, czekalam tylko zeby na usg zobaczyl serduszko i tak sie na tym skupialam ze innych informacji nie pamietalam.
Totalnie nic. Zastanawialam sie czy to s tego stresu, czy mam dziurawa pamiec.
A lekarz moze jest ostrozny i nie chce Ci robic nadzieji tylko kaze czekac. Chociaz z drugiej strony to napewno Cie bardzo stresuje.
 
Dziewczyny a ja tak kiedys zastanawialam sie nad ta szkodluwoscia usg...moje ciaze konczyly sie zawsze dzien po pierwszym usg, nie wiem czy to ma znaczenie czu to tylko zbieg okolicznosci. Ale zawsze na drugi dzien bylo plamienie.
 
umowilam sie juz na usg do tej babki na 16nasta 11 nastego:) wiec 11natego mam rano endokrynologa popoludniu ginekologa a 12nastego mam intralipid:) juz mi lepiej zobaczymy co powie.
 
Dziewczyny a ja tak kiedys zastanawialam sie nad ta szkodluwoscia usg...moje ciaze konczyly sie zawsze dzien po pierwszym usg, nie wiem czy to ma znaczenie czu to tylko zbieg okolicznosci. Ale zawsze na drugi dzien bylo plamienie.
ja mialam tez tak raz ale tylko raz wiec pewnie to zbieg okolicznosci
 
reklama
Niestety dziś mnie nie wypuszcza bo muszą czekać na wyniki posiewu z szyjki i wyniki poziomu magnezu. Zaraz będę miała kolejne usg. A tak poza tym to czuje się dobrze, malucha czuje od czasu do czasu. Mam odstawić całkowicie luteine dowcipna bo prawdopodobnie od niej mam uczulenie stany zapalne. Zobaczymy co wyjdzie w posiewie.
 
Do góry