reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Martha, gratuluje:)
Nie uciekam od was, siedzę cały czas w krzakach i was codziennie czytam. Nie mam po prostu o czym pisać :)
Czuję się osłabiona bardzo. Mam przerzuty do płuc pochwy i usunietego guza muzgu. Tyle ten mój ostatni dzieciaczek namieszał ;/
Obecnie jestem w domu mam przerwę 2 tyg od chemii.
Też mam mutacje MTHFR A. homozygote. Niestety przez nią najprawdopodobniej dostalam zakrzepicy w nodze. I choć mówiłam o tym onkologii, że chce clexane profilaktycznie to nic z tym nie zrobił bo nawet naie wiedział co to jest za mutacja. No i mam teraz clexane 2razy dziennie. Ehh trzeba mieć cierpliwość do lekarzy.
Teoretycznie po 2 latach od choroby można się starać o dziecko ale balabym się Nawrot choroby więc pasujemy ze staraniami. W grę wchodzi jedynie adopcja, Ale musi minąć 5 lat od zakończenia choroby.
Plastulinko mam w dalszej rodzinie dziewczynę która chorowała na chłoniaka. Po 5 latach zaszła w ciążę, urodziła dziecko, potem rozwiodła się i z nowym mężem ma bliźniaki. Nowotwór nigdy już nie wrócił:) Trzymam mocno za Ciebie kciuki!
 
reklama
Jestem i ja :)
Plastulinko myślałam ostatnio o Tobie. Trzymaj sie dzielnie! :*
Dziewczyny ma ktoras z Was odsprzefac kwas foliowy 5mg? Bo dziś się zorientowalam ze mam tylko 2 opakowania a do dr ide dopiero pod koniec lutegi :( poratuje ktos coś?
 
Jak o to zagadnie, to powiedz, że nie wie co usłyszała od Twojej byłej szefowej, nie odpowiadasz za jej słowa, natomiast owszem, miałaś problemy zdrowotne, które już się zakończyły i teraz jesteś pełna motywacji do pracy i jestes w tym najlepsza! :)
Bertha nikt nie jest glupi i jak uslyszeli moja historie to kazdy wie o co chodzi. Moja szefowa jest jak media, taki jest przeplyw informacji.
No nic jutro tam ide, a wieczorem Wam zdam relacje. Ale Pan wydaje sie byc bardzo konkretny, wiec jest szansa, robota sa zawaleni i potrzebuja dobrego pracownika bo nie wyrabiaja.
Nawet jak sprawa wyjdzie na jaw to zawsze sie mozna dogadac co do warunkow.
 
czesc dziewczyny,
martha napisz cos wiecej ? jakie leki ktory tydzien? ile mialas juz wlewów?
agnieszka czy ty dzis mialas usg czy ja cos pomylilam?
czekam na wyniki tsh zobaczymy czy zapotrzebowanie tarczycy sie zwiekszylo:)
strawbelka powodzenia
 
Jak o to zagadnie, to powiedz, że nie wie co usłyszała od Twojej byłej szefowej, nie odpowiadasz za jej słowa, natomiast owszem, miałaś problemy zdrowotne, które już się zakończyły i teraz jesteś pełna motywacji do pracy i jestes w tym najlepsza! :)
Uwielbiam takie pozytywne osoby [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny stal sie cud.
Ta pani to jednak nie ta sama co pracuje z moja szafowa.
Bardzo do niej podobna i to samo ma imie.
Kolezanka mi sprawdzala na fb po zdjeciach. A ta kolezanka u nas pracowala i pamieta ta pania.
A ja bym sobie dala glowe uciasc ze to ta kobieta jest.
 
Do góry