reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka, ivig bierze sie 3 razy o ile dobrze kojarze. Intralipid co 4 tygodnie do 20 tygodnia lub dluzej, ja juz jestem po 7, a nawrt w ciazy nie jestem. Takze tez to tanie nie jest tylko w mniejszych ratach ;) w naszym przypadku kasa by sie znalazla, zwolnilibysmy budowe domu. ja jestem po 4 ciazach, ale watpie, ze bedziemy walczyc tak dlugo jak martaha, juz obydwoje z mezem wspominalismy, ze to bedzie ostatni raz, a potem zaczynamy myslec powaznie o adopcji.
 
reklama
ja jestem w ciazy nr 6w tym jedna domoszonai 4 poronie ia jakos mnie nie dziwi ze martha tyle strat ma bi ja prawie tyle samo. i patrze raczej na wiek a nie na ilos poronien bede walczyc az urodze. oby wlasnie to ta byla donoszona
 
Strawbelka, ivig bierze sie 3 razy o ile dobrze kojarze. Intralipid co 4 tygodnie do 20 tygodnia lub dluzej, ja juz jestem po 7, a nawrt w ciazy nie jestem. Takze tez to tanie nie jest tylko w mniejszych ratach ;) w naszym przypadku kasa by sie znalazla, zwolnilibysmy budowe domu. ja jestem po 4 ciazach, ale watpie, ze bedziemy walczyc tak dlugo jak martaha, juz obydwoje z mezem wspominalismy, ze to bedzie ostatni raz, a potem zaczynamy myslec powaznie o adopcji.
Arda tak szybko adopcja? Przeciez Ci sie uda, napewno, tylko moze teraz ten stres robi swoje. Trzymam kciuki za Ciebie!!!
 
a mnie zastanawia co innego czy ktos umie to wytlumaczyc ? to jakie badania musze wykonac zeby wiedziec czy mam brac szczepionki (allo mrl?)
intralipid (nk?)
czy ivig?jakie badanie ? co to robi ?
sram w pory od rana dzisiejsza wizyta ten wynik tsh troszke mbie rozbil:(
Muszę to napisać bo mnie krew zalewa- może umów się od razu na ten zabieg? Po co Ci wizyta skoro i tak szykujesz się do badań i do szczepień albo wlewów ? Idź do lekarza i powiedz że Ty i tak bez USG wiesz że nic z tego nie będzie. Kobieto na wyniki badań immuno czeka się jakieś 2 tygodnie i dopiero decyzja. Ktory wtedy byłby tydzień? Z tego co pisałaś to byłby już jakiś 12 tydzień a wtedy na takie rzeczy z deka za późno ( jak coś namieszałam to dziewczyny mnie poprawią ale w sumie chodzi o sam fakt). Nie ma tak że jedziesz do lekarza i mówisz- ja chcę szczepienie bo tak. Tak trudno to pojąć? I ogarnij się bo też wydaje mi się że z psychą kiepsko. Szkoda mi Cię z tego powodu ale tu nie chodzi o Ciebie tylko masz nie dołować innych dziewczyn i nie chrzanić o zabiegu przed faktem bo TY chcesz go mieć.
I znowu mieszasz w zeznaniach bo wczoraj chyba pisałaś że wynik TSH ok a teraz niby Cie rozwalił. Amen. PS. Przepraszać nie będę bo nie mam za co.
 
Fondie Enya ma racje, siejesz tu postrach takim gadaniem. AgnieszkaP tez jest na poczatku, Martaha tez, obie duzo przeszly i przez wzglad na te dziewczyny prosze Cie nie pisz takich glupot, bo przez to mozesz je niepotrzebnie stresowac.
Myslalam ze sie zmienisz po tym jak na Ciebie naskoczylysmy, ale minela chwila a Ty znow zaczynasz.
To nie jest watek do straszenia, tylko do podtrzymywania na duchu. Dziewczyny maja sie tu czuc dobrze i bezpieczne, a przez Ciebie te co sa na poczatku ciazy zaraz pouciekaja.
 
Susana, hop hop....
Chyba Ci tam dobrze w gorach, bo zapomnialas o nas;)
Albo zapomnialas telefonu:p
Jak jestes w Zakopcu to idz do Samanty(kawiarni) na kremowki, niebo w gebie:)
 
Czarna mala metylowy kwas foliowy jest z Solgara czy jakos tak, jest tez actifolin i tu wieksza dawka bo chyba jest 2 i jeszcze wiecej, nie wiem cos tam kiedys dziewczyny pisaly.
A to w kropelkach co poleca AgnieszkaP to tam jest kwas i wit b12?
 
reklama
Do góry