reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja wśród tych 6 poprzednich ciąż 1 donosiłam. O dziwo nie biorąc nic poza femibiobem. Podobno przy moich wynikach to niemożliwe. .. a jednak...
Beta zrobiona czekam na wynik. Rano zrobiłam test z rosmana i ciemnieje więc liczę że będzie ok. Zrobiłam też ten test na którym coś widziałam a pozniej nic i dziś ns nim ledwo cień. One są czułości niby 10 ale chyba jakieś trefne, zresztą mają datę ważności do maja.
Ja jeszcze walczę. , nie odpuszczam bo nie chcę żeby corka miała tylko nas... gdyby chodziło o mnie to pewno bym opuściła.
Co do wlewow nie dopytalam ile ich będzie. Nastawia m się że ile na każe tyle wezmę. Szczepienia miałam 2 wcześniej i teraz kazał zastąpić je wlewem. Ja mlr mam dobre wiec to chyba nie tylko na to. Nie chce pisać za wiele na ten temat bo sama się już w tym gubię. Zaufał am lekarzowi i robię co mówi.
Edit beta 37,4 przyrost super bo ponad 100 %
 
reklama
Martaha mnie też wydaje się że walczyłam o to drugie dziecko w dużej mierze dla córki. Ona mnie napędzała tymi prośbami o rodzeństwo, tym bardziej że mam małą rodzinę w której dzieci prawie nie ma więc byłaby sama. Teraz jak patrzę na moje dziewczyny to nie mogę powstrzymać wzruszenia, jestem strasznie szczęśliwa że mają siebie:D
 
Enya jaka jest różnica między dziewczynkami?? Widzę ,że i ja nie walczę o ciążę dla siebie. Robimy to dla synka, który prosi w modlitwie o braciszka ,żeby sie nie bawić tylko z rodzicami. Nie wspomnę że ma tyle w sobie miłości bo zadręcza psa :p
 
Dzień Dobry!!

Martaha, gratulacje!!!! Beta rośnie!

Fondie, o której wizyta?

Witam Resztę Dziewcząt i idę spać, bo nie mam dziś mocy!
 
Marta, i oby tak dalej :) nie ma co sie twraz zadereczac, trzeba zaufac :)

A ja laseczki jestem ciekawa co ta moja @. Ostatni dupek byl we wtorek rano, na razie ani widu ani sluchu wstreciuchy. A ja znowu mam kaszel! Dokladnie taki sam jak przred antubiotykiem. Niepotrzebnie do bralam, tylko tez grzyb jest efektem, a wyrleczyc sie nie wyleczylam. Ja dzisiaj oficjalnie zaczynam ferie :D jeszcze 2,5h pracy i woooplne (nie licAc korepetycji).
 
Wlewy ivig poleca się minimum dwa w odstępach 3-4 tygodniowych, pierwszy zaraz na początku ciąży. Ja wzięłam trzy, więcej lekarz nie zlecał.
Marta leczyłam się u tego lekarza co Ty i w bardzo podobny do Ciebie sposób, zaczynam już 25 tydzień więc i u Ciebie będzie dobrze.
Też słyszałam dobre opinie o dr Fuchsie, z powodzeniem leczyła się u niego Felcia z naszego forum. Też miałam histero na borowskiej, to znieczulenie miejscowe było o tyle dobre, że lekarz pokazywał mi co widzi i tłumaczył co robi.
Fondie dziwny ten Twój lekarz, mówi Ci o zaawansowanych metodach leczenia, o których rzadko który z normalnych ginów się wypowiada, a ma problemy z pomiarami i wypowiedzeniem się na temat ciąży. Mam nadzieję, ze jutro lepiej się postara. Jeśli chcesz wiedzieć jakie badania zleca się do wlewów, szczepień itp to najlepiej sięgnij do historii tego forum, dziewczyny przechodziły tu różne historie, to prawdziwa kopalnia wiedzy.
Arda ja nieustannie trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, że wiosna będzie Twoja:)
 
Co do TSH to owszem w ciaży nie obstawionej lekami rośnie ale Fondie przecież bierzesz encorton i on obniża TSH. Moje TSH to teraz 0,72 a przed ciażą miałam 1,6
 
Dziewczyny o 12.30 przez godz. trzymajcie za mnie kciuki bo jade na ti spotkanie w sprawie pracy. Wiem ze tu sie kciuki trzyma za fasolki, ale moze zrobicie wyjatek, bo jak dostane ta prace to w koncu odzyje troche, bo narazie to od roku wegetuje.

trzymam kciuki! bedzie dobrze!! :)

Witamina B12 MSE Dr. Enzmann

też tą biorę.

Ta B12 MSE ma w sobie b12,b6, kwas foliowy i biotyne. Wszystkie formy metylowane [emoji2]

masz pewnosc ze wszystkie sa metylowane? mi z opisu wynikało, że jedynie B12.. ale może źle zrozumialam.



Martaha! gratulacje!! :):)
 
reklama
Gosiu, bardzo dziekuje za dobre slowo :) pieknie ten czas u Ciebie uplywa! Tak daleko juz jestescie. Teraz byle do szczesliwego rozwiazania :)
 
Do góry