reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
My na szczepienie, bo wynik kazał wysłać mailem ;) z resztą my robiliśmy tylko HBV bo wszystkie inne badania mieliśmy zrobione :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
My mieliśmy zrobić allo mlr i LCT i test IMK i helicobacter i przeciwciala tarczycowe więc sporo i teraz podejmie decyzję o leczeniu. A Ty jesteś z Łodzi? My z Warszawy dojeżdżamy.



Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mieliśmy zrobić allo mlr i LCT i test IMK i helicobacter i przeciwciala tarczycowe więc sporo i teraz podejmie decyzję o leczeniu. A Ty jesteś z Łodzi? My z Warszawy dojeżdżamy.



Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Aż jestem ciekawa kolejnej wizyty. Wychodząc z pierwszej wizyty, mówię Mu że "dziękuję" a On do mnie "podziękuje Pani zdjęciem dziecka na mailu" ;) z południa dojeżdżamy z Kielc :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry