reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

reklama

Poronienie, czy ktoś nie doczekał miesiączki i zszedł w ciążę?

I

iizek92

Gość
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was poronila i nie doczekała 1 miesiączki? Chodzi czy zaszła od razu w ciążę po poronieniu.

reklama

Mamaona

Fanka BB :)
Rozwiązania
12
Jest to możliwe ale dla własnego dobra lepiej poczekać chociaż cykl lub dwa

Anastka_92

Rozwiązania
0
Tylko ciężko sobie to przetlumaczyc...
Wszystko zależy od tego, jakie to bylo poronienie. Czy to była ciąża biochemiczna, samoistne poronienie czy zabieg lyzeczkowania. Zależy też od tygodnia, w którym do tego doszło. W zależności od tego, lekarz wydaje zalecenia co do kolejnych starań o ciążę. W tym przypadku spytalabym lekarza.

Ania199

Rozwiązania
0
Ja poronilam w czerwcu i miałam lyzeczkowanie i w lipcu zaszłam w ciążę chodź lekarz powiedział żeby odczekala no ale sie nie udało. A dziecko zdrowe i ma już 15 miesięcy :)

Fado123

Rozwiązania
2
Zdarza się , ale to chyba zależy od organizmu , warto do tej 1 miesiączki doczekać ,choćby po to żeby ocenić wiek płodu

reklama
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry