reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie starania o zdrową ciąże

paulina.blachut

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Kwiecień 2018
Postów
1 290
Hej dziewczyny zakłada ten temat ponieważ 26 kwietnia poroniłam swoją 1 ciążę w 9 tygodniu. Niestety było to poronienie chybione. Serduszko mojego aniołka przestało bić i musiałam mieć robiony zabieg łyzeczkowania wcześniej dostałam 2 tabletki aby wywołać krwawienie dopiero 2 dni temu przestałam krwawić a dziś chyba dostałam 1 miesiączkę ale też pewna nie jestem czy to okres już czy nie, co prawda robiłam test owulacyjny 8 dni temu i wyszedł pozytywny robiłam go bo pobolewal mnie brzuch i pomyślałam że to bóle owulacyjne. Wczoraj współżyłam mężem a jak rano się obudziłam to już była krew na podpasce. Co wam mówił lekarz kiedy możecie się starać o maleństwo mi powiedziano im szybciej tym lepiej bo większe szanse na szybsze powodzenie. Jak wy się dowiedzialyscie o poronieniu którym tyg
 
reklama
Hej dziewczyny zakłada ten temat ponieważ 26 kwietnia poroniłam swoją 1 ciążę w 9 tygodniu. Niestety było to poronienie chybione. Serduszko mojego aniołka przestało bić i musiałam mieć robiony zabieg łyzeczkowania wcześniej dostałam 2 tabletki aby wywołać krwawienie dopiero 2 dni temu przestałam krwawić a dziś chyba dostałam 1 miesiączkę ale też pewna nie jestem czy to okres już czy nie, co prawda robiłam test owulacyjny 8 dni temu i wyszedł pozytywny robiłam go bo pobolewal mnie brzuch i pomyślałam że to bóle owulacyjne. Wczoraj współżyłam mężem a jak rano się obudziłam to już była krew na podpasce. Co wam mówił lekarz kiedy możecie się starać o maleństwo mi powiedziano im szybciej tym lepiej bo większe szanse na szybsze powodzenie. Jak wy się dowiedzialyscie o poronieniu którym tyg
Po zabiegu trzeba odczekac 3 miesiace :)
 
Paulinko, zapraszam Cie na wątek "Ciąża po poronieniu ". Są tam świetne babki. Chetnie zawsze pomogą. Ja poronilam 29 grudnia, a obecnie jestem w 9tc. Staralam sie od razu po poronieniu, znaczy po zaprzestaniu krwawienia. Mialam zgode od lekarza. Kazda sytuacja jest inna i nie mozna pisac, ze trzeba czekac 3 miesiace. Dla jednych musi minac 6, dla jednych 3 a niektorzy moga od razu sie starac. Prawda jest taka, ze jesli nie bylo zabiegu i czyscilo sie samemu, tak jal u mnie to bylo, szanse na zajscie w ciążę są najwyższe zaraz po ciąży. Jest cos takiego jak pamięć organizmu o ciąży- dlatego jest latwiej.
 
Hej dziewczyny zakłada ten temat ponieważ 26 kwietnia poroniłam swoją 1 ciążę w 9 tygodniu. Niestety było to poronienie chybione. Serduszko mojego aniołka przestało bić i musiałam mieć robiony zabieg łyzeczkowania wcześniej dostałam 2 tabletki aby wywołać krwawienie dopiero 2 dni temu przestałam krwawić a dziś chyba dostałam 1 miesiączkę ale też pewna nie jestem czy to okres już czy nie, co prawda robiłam test owulacyjny 8 dni temu i wyszedł pozytywny robiłam go bo pobolewal mnie brzuch i pomyślałam że to bóle owulacyjne. Wczoraj współżyłam mężem a jak rano się obudziłam to już była krew na podpasce. Co wam mówił lekarz kiedy możecie się starać o maleństwo mi powiedziano im szybciej tym lepiej bo większe szanse na szybsze powodzenie. Jak wy się dowiedzialyscie o poronieniu którym tyg
Macica po łyżeczkowaniu musi się zagoić, więc proponuje poczekać te 2-3 miesiące. Zdecydowanie za wcześnie na okres, raczej jest to krwawienie związane z odbytym stosunkiem. Sprawdzałaś poziom bety?
 
Hej, ja natomiast miałam zabieg 4.01 po równo 6 tygodniach dostałam 1 okres, a kolejnego juz nie dostałam :)
Oczywiście wszystko za zgodą lekarza :)
 
U mnie w 3 cyklu po łyżeczkowaniu zaszłam w 2 ciąże, 2 miałam bez owulacji. Wcześniej byłam na usg i lekarz potwierdził, że wszystko się zagoiło.
Ja bym poczekała z sexem do zakończenia krwawienia, bo podczas niego łatwo o infekcje. Na pewno Wam sie uda!
 
U mnie w 3 cyklu po łyżeczkowaniu zaszłam w 2 ciąże, 2 miałam bez owulacji. Wcześniej byłam na usg i lekarz potwierdził, że wszystko się zagoiło.
Ja bym poczekała z sexem do zakończenia krwawienia, bo podczas niego łatwo o infekcje. Na pewno Wam sie uda!
Jak przebiega /przebiegala Twoja ciaza? czy wszystko ok? ;)
 
reklama
Beta spadła do 5, 5czyli już się unormowalo mam bóle brzucha tak jak przy okresie myślę że to okres ale okaże się za 4 dni jak przestanę krwawi to na pewno był to okres czekam jeszcze na badania z histopathologi bo mam dostać za 2 tyg i dopiero mam się zgłosić do ginekologa
 
reklama
Do góry