reklama

Pościel do łóżeczka

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Elka34, 3 Wrzesień 2014.

1. Elka34

Elka34 Początkująca w BB

Dziewczyny jaką polecacie pościel do łóżeczka?

2. Aniołek123

Aniołek123 Początkująca w BB

Mam dwa komplety pościeli - jeden z allegro kilkunastuelementowy z baldachimem i drugi lniany firmy papillon-shop.pl. Byłam zadowolona z bawełnianego dopóki nie kupiłam lnianego - bardzo wysoka jakość, super tkanina, piekna ta pościel, szczerze polecam, w pokoju maleństwa prezentuje się świetnie, jest zarazem ozdobą.

3. reklama
  4. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Moim zdaniem teraz kiedy mamy jesień i noce będą coraz chłodniejsze,warto pomyślec o ciekawym zestawie bawełnianej pościeli do łóżeczka,jest wygodna i bardzo ciepła,u nas znajdziecie fajne zestawy:)

5. PaniWiktoria

PaniWiktoria Początkująca w BB

6. aga1992

aga1992 Początkująca w BB

Ja osobiście polecam pościel w 100% wykonaną z bawełny, my mamy z firmy www.leabu.pl . Piękne ręczne wykonanie, polskie naturalne materiały. pościel jest dwustronna wiec jak nam się znudzi jedna strona można przekręcić na drugą. I z tego co wiem można uszyć u nich dowolny rozmiar pościeli na zamówienie i nie doliczają za to extra bo to na zamówienie tylko wyceniają względem zużytego materiału. wy mamy dwie pościele i jesteśmy bardzo zadowoleni.

7. BajkowyPokoik_pl

BajkowyPokoik_pl Zaangażowana w BB

Co do pościeli bawełnianej to oczywiście pełna zgoda i również uważam,że to najlepszy wybór,jest miła w dotyku i fajnie,solidnie wykonana. Oprócz allegro można śmiał poszukać pościeli i akcesoriów do wyposażenia pokoju,łóżeczka naszego dziecka w dobrych sklepach internetowych.

Poleć forum