reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Posiew moczu - wyniki

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Dołączył(a)
12 Maj 2006
Postów
8 895
Miasto
WIELKOPOLSKA
czy ktos moze mi powiedziec jaki pownien byc prawidlowy wyniik posiewu moczu w 6 miesiacu ciazy?? Rano odebralam wyniki i wykryli u mnie e.coli,bardzo mnie to niepokoi:(
 
reklama
Aniu wydaje mi się że musisz jak najszybciej iść z tymi wyniczkami do gina! na pewno nie jest to coś strasznego ale musi to sprawdzić gin!! ;)
 
I od tego są lekarze którzy mają sie tobą zająć!! więc zabieraj sie z wynikami do gina!!!!! :) :)
 
Aniu, nie martw się - ja w poprzedniej ciąży 2 razy miałam wykrytą tą bakterię -lekarz zleci Ci odpowiedni antybiotyk, bezpieczny w ciąży, żeby tej bakterii sie pozbyć. To nic poważnego, naprawdę - ważne jest tylko, żeby się tej infekcji pozbyć. Głowa do góry!
 
Anna25! Ja też miałam i to na samym początku ciąży. A jak dużo jej masz?? Bo z tego co pamiętam to lekarz mówił coś, że jak jest powyżej 105 to nie jest dobrze. Ja miałam 104 dostałam leki i przeszło. Ciągle jednak mam skłonność do lekkich stanów zapalnych.
 
z tego co pamietam(wyniki mam w domu,a jestem w pracy) to pisalo,ze 5000 na ml.Nie wiem czy to duzo czy malo,ale troche mnie to niepokoi
 
Ja miałam 4000 ale lekarz mówił, że to nie dużo, dał antybiotyk i przeszło. Nie przejmuj się !
 
ja tez niestety mam sklonnosc do stanow zapalnych-mniej wiecej od 3 miesiaca,co chwila cos nowego. Staram sie nie przejmowac, ale to moja pierwsza ciaza,a poza tym juz tak mam,ze dopoki pani doktor nie powie ze to normalne to nerwa mam.DziękiMargolis
 
reklama
To masz tak jak ja! Tylko ja pierwszy atak bakterii miałam jak tylko test wyszedł pozytywny. Ostatnio jak wyszły bakterie w moczu to brałam Monural - jedna dawka i podziałało ale po dwóch tygodniach znów pojedyńcze bakterie. Zwariować można!
 
Do góry