reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PH moczu 7,5 - jak było u Was?

Może powtórz dla własnego spokoju posiew moczu? Chociaż jak nie ma nic w wyniku o bakteriach to myśle, ze po prostu będziesz miała również wyższe to pH. Niestety w ciąży zachodzi wiele zmian i naprawdę wiele kobiet ma problemy w tych strefach. Moja szwagierka opowiadała mi, ze ona w ciąży badała mocz co 2 tygodnie i zawsze po tym posiew bo zawsze jej coś wychodziło… tez brała później żurawit. Ale dzieciątku nic się przez to nie stało. Lepiej wziasc ten antybiotyk, bo taka infekcja nieleczona moze doprowadzić do najgorszych rzeczy…
Posiew nr 2 jest w trakcie, ale wiadomo, trzeba na niego poczekać 5 dni .... ;(
 
reklama
Dzięki ;)
Probiotyk myślilsz takie zwykły, czy takie bardziej pod kobiece sprawy ? Bo wiedziałam, ze są 2 rodzaje w aptekach.
Mysle, ze jesli bakterie atakuja um to lepiej na babskie sprawy. Ja osobiscie bralam 16 szczepow bakterii i one byly i na to i na to, ale to byly drogie probiotyki powyzej 100 zl. :/
Mozesz brac raz taki raz taki. Wyjdzie taniej, a wzmocnisz flore jelitowa i pochwy. No i wiecej prebiotykow w diecie. Nie wiem jak z zamilowaniem do jedzenia czosnku, ale jakies jogurty naturalne, produkty fermentowane, kiszona kapusta, ogoreczki. To co lubisz jesc a dobre bakterie z jelita i pochwy je lubią :) Pomoze to uniknac w przyszlosci infekcji i wzmocni organizm.
 
Mysle, ze jesli bakterie atakuja um to lepiej na babskie sprawy. Ja osobiscie bralam 16 szczepow bakterii i one byly i na to i na to, ale to byly drogie probiotyki powyzej 100 zl. :/
Mozesz brac raz taki raz taki. Wyjdzie taniej, a wzmocnisz flore jelitowa i pochwy. No i wiecej prebiotykow w diecie. Nie wiem jak z zamilowaniem do jedzenia czosnku, ale jakies jogurty naturalne, produkty fermentowane, kiszona kapusta, ogoreczki. To co lubisz jesc a dobre bakterie z jelita i pochwy je lubią :) Pomoze to uniknac w przyszlosci infekcji i wzmocni organizm.
U mnie kłania się zespół jelita drażliwego i z ani czosnkiem, ani jogurtami się nie lubią 😅
Ale z tymi probiotykami to popytam lekarza, jakie szczepy poleca ;)

Dzięki ! ;)
 
Do góry