reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potliwość w ciąży

Martakamila2019

Początkująca w BB
Dołączył(a)
31 Sierpień 2019
Postów
21
Miasto
Nowa Sól
Witam mam taki mały niedyskretny problem. Chodzi mi o nadmierna potliwosc. Od tego lata pocę się tak nagminnie że mam dość no ale to można było wyjasnic bo było upalnie ale teraz jak jest jesień to może przez jakieś dwa tygodnie wszystko było dobrze zero pocenia myślałam że już wszystko się unormowało ale od pewnego czasu znowu zaczęłam się pocić. Kąpie się codziennie używam antyperspirantów dezodoranty i nic dalej się pocę. Mam już dość bo bardzo mi to przeszkadza. Proszę o poradę co mogę z tym zrobić
 
reklama
Polecam zacząć od sprawdzenia składu ubrań. Szczególnie górną partię. Przejść na 100% bawełnę.
Wszystkie dodatki typu poliester będą sprawiały, że Twój zapach będzie nieprzyjemny. Poza tym nie pozwalają ciału oddychać.

Jak cialo zacznie prawidłowo oddychać, problem powinien przejść.
 
Do góry