reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

potrzebny strój kotka na karnawał WROCŁAW - gdzie kupić?

shiva

Aktywna w BB
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2009
Postów
93
Miasto
wrocław
Hejka :)
Potrzebuję bardzo pilnie nabyć kilka elementów do stroju kotka - preferowane uszka plus ogonek :)
Nie mam pojęcia gdzie we Wrocławiu mogłabym coś takiego dostać, a zabiegana jestem strasznie i czasu nie mam na szukanie niestety :( Nie interesuje mnie wynajem kostiumu, tylko kupno paru elementów w rozsądnej cenie - niekoniecznie w sklepie, może być używane. Dedline mija w środę, mój kotek ma 5 latek i pokłada dużą wiarę w to, że nabędę te akcesoria. Pomocy :D
 
reklama
Co prawda można uszyć samemu taki strój czy zlecić krawcowej ale cenowo wyjdzie to na pewno podobnie jak wypożyczenie,gdzieś na pewno natraficie właśnie na strój kotka,jest dosyć popularny,ewentualnie można poszukać przez internet.
 
Do góry