reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję opinii o wózku :)

AnnieQ.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2017
Postów
1 172
Witam.
Rozglądam się za wózkiem dla przyszłego maluszka. W internecie wiele wygląda świetnie, ale wiadomo, ze nie każdy ma same zalety, a przede wszystkim oczywista sprawa - żaden sprzedawca nie napisze w opisie, czy wózek się psuje. A ja bym chciała to wiedzieć :)
Na oku mam:
* Link do: BEBETTO 2017 wózek VULCANO+ fotelik MAXI-COSI CITI
* Link do: BASS SOFT 2017 3w1 4w1 Roan +GRATISY +WYSYŁKA 24h
* Link do: WIEJAR EVADO ECO 6 kolorów - wielofunkcyjne 3w1 - WÓZKI DZIECIĘCE - - Jesteśmy na allegro balmu sklep
* Link do: RIKO NANO ECCO 6 kolorów - wielofunkcyjne 3w1 - WÓZKI DZIECIĘCE - - Jesteśmy na allegro balmu sklep

Jeśli któraś mama ma już sprawdzoną chociażby firmę (modele sa nowe, więc wiadomo, że w przeszłości raczej nikt ich nie testował), to bardzo proszę o radę :)
 
reklama
Z powyzszych nie znam. U mnie sprawdzil się Tutek Grander Play;) mimo kiepskich opinii kupilam go i bylam zachwycona. Teraz czeka wózek na drugą kruszynke:)
 
Mam Roan Bass kupiony w marcu. Póki co nic się nie zepsuło ani nie zniszczyło. Jedyne co mnie denerwuje to białe wnętrze gondoli (ale pewnie większośc wózków ma takie). Jak masz starsze dzieci i będą łapać za brzeg wózka nie zawsze czystymi łapkami to będziesz musiała często prać. W sumie zdejmuje się łatwo. Jak masz jakieś konkretne pytania to pisz.
 
Bebetto super :) Można wiele napisać ....generalnie dobre modele wybrałaś
Moja bryka :)
343434.jpg 1111.jpg 45474674.jpg
 

Załączniki

  • 343434.jpg
    343434.jpg
    372,9 KB · Wyświetleń: 723
  • 1111.jpg
    1111.jpg
    347,6 KB · Wyświetleń: 828
  • 45474674.jpg
    45474674.jpg
    314,2 KB · Wyświetleń: 662
Bebetto polecam [emoji5] Ja mam już drugi. Przy starszej córce miałam Nico i teraz dla drugiej mam kolejnego Nico, już z nowszej edycji. Poprzedni wózej używany non stop przez 2,5 roku i nie miał żadnej awarii. Sprzedałam go koleżance i jej synek jeździ nim już rok. Więc 3,5 roku i nic się nie zepsuło [emoji5]
Moja druga córka ma dopiero 4 miesiące więc o kolejnej spacerówce Nico nie mogę za wiele powiedzieć ale z gondoli jestem bardzo zadowolona. A spacerówka na oko wydaje mi się jeszcze bardziej dopracowana w porównaniu do poprzednika i już nie mogę się doczekać aż córka wyrośnie z gondoli. Model Vulcano jest bardzo podobny do Nico więc myślę, że można brać bez obaw [emoji5]

Napisane na Redmi Note 2 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bebetto super :) Można wiele napisać ....generalnie dobre modele wybrałaś
Moja bryka :)
Zobacz załącznik 814095 Zobacz załącznik 814096 Zobacz załącznik 814097
Wózek wygląda bardzo ładnie. :)
Słyszałam że bebetto są bardzo dobre a vulcano ponoć są super lekkie. Nie ukrywam że na tym mi bardzo zależy bo mieszkam na 3 piętrze.
A to jest 2w1 czy 3w1? Kupowałas w sklepie stacjonarnym, czy zamawialas przez internet? Przepraszam za tę lawinę pytań. :p
 
Wózek wygląda bardzo ładnie. :)
Słyszałam że bebetto są bardzo dobre a vulcano ponoć są super lekkie. Nie ukrywam że na tym mi bardzo zależy bo mieszkam na 3 piętrze.
A to jest 2w1 czy 3w1? Kupowałas w sklepie stacjonarnym, czy zamawialas przez internet? Przepraszam za tę lawinę pytań. :p
Faktycznie jest lekki, nie czuć jego masy (świetnie wyważony) ...wcześniej używałam czołga x-landera :) Niebo do ziemi - bez porównania :)

Kupowałam w sklepie stacjonarnym - 2 in 1 ...mam jeszcze fotelik po synu - więc nie było potrzeby zakupu nowego :)
 
reklama
Do góry