reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje pomocy w pracy

Dołączył(a)
4 Listopad 2016
Postów
2
Witam wszystkie mamy
smile.png

Ogromna prośba do was o wypełnienie ankiety, która potrzebna mi jest do pracy licencjackiej. Ankieta jest dla mam, które robią zakupy internetowe dla swoich pociech, zawiera około 10 przyjemnych pytań. Czas wypełnienia ankiety to 5min max 10min. Za każda wypełnioną ankietę oferuje 15zł rabatu w danym sklepie internetowym dla dziecka.(przy minimalnych zakupach 150zł). Po wypełnieniu ankiety proszę zgłosić się do mnie (PM) po kod rabatowy.
Ważne aby odpowiedzi w ankiecie nie były zmyślone.
Link do ankiety:
Link do: Ankieta - ankieta z Webankieta.pl
Bardzo bardzo dziękuje
smile.png

Aneta
 
reklama
Witam wszystkie mamy
smile.png

Ogromna prośba do was o wypełnienie ankiety, która potrzebna mi jest do pracy licencjackiej. Ankieta jest dla mam, które robią zakupy internetowe dla swoich pociech, zawiera około 10 przyjemnych pytań. Czas wypełnienia ankiety to 5min max 10min. Za każda wypełnioną ankietę oferuje 15zł rabatu w danym sklepie internetowym dla dziecka.(przy minimalnych zakupach 150zł). Po wypełnieniu ankiety proszę zgłosić się do mnie (PM) po kod rabatowy.
Ważne aby odpowiedzi w ankiecie nie były zmyślone.
Link do ankiety:
Link do: Ankieta - ankieta z Webankieta.pl
Bardzo bardzo dziękuje
smile.png

Aneta
Witam ankieta wypełniona aczkolwiek pytania o inne sklepy właściwie były nie do mnie ponieważ robię zakupy tylko w smyku
 
Do góry