reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

potrzebuje porady

Dołączył(a)
17 Lipiec 2016
Postów
12
Witam. Chciala bym sie dowiedziec czego to moga byc objawy i co dalej robic. Od tygodnia non stop chodze senna, mam nudnosci, zawroty glowy, podwyzszona temperature, obnozone cisnienie, a od 3 dni w swoim sluzie zauwazylam krew (niteczki) a sluz jest przezroczysty. Co to moze oznaczac?
 
reklama
Rozwiązanie
No właśnie nikt lekarzem nie jest.
Dla mnie jak masz przezroczysty śluz z niteczkami krwi może to być również owulacja tym bardziej ze jesteś w połowie cyklu.
Ja raz tak miałam na owulacje śluz z niteczkami krwi Ale raz.
I czytałam że tak może być przy owulacji.
Tym bardziej ze przy nieregularnych cyklach nie wyliczysz dokładnie kiedy jej jest więc może to być akurat teraz

Lepiej idź do lekarza nic nie zaszkodzi sprawdzić.
Bo post tu nic Ci nie da.


Kurczę coś spokojna dzisiaj jestem ze odpisałem na kolejny post typu czy to ciąża :p
najlepiej będzie jak udasz się do lekarza i powiesz mu o swoich objawach... nie ma co zwlekać i czekać aż ktoś na forum Ci coś wywróży bo zdrowia Ci nikt kochana nie zwróci... bo my tu mozemy tylko gdybac... przyczyn może byc multum, od zaburzonej gospodarki hormonalnej, przez jakas infekcje, nadżerke itp itd... jak wyglada sprawa z Twoimi cyklami? są one regularne czy nie? kiedy mialas ostatnia miesiaczke? napisz cos wiecej... no ale tak czy siak, wizyta u specjalisty wskazana jak na moje, krew w sluzie mnie by zaniepokoila....
 
No właśnie nikt lekarzem nie jest.
Dla mnie jak masz przezroczysty śluz z niteczkami krwi może to być również owulacja tym bardziej ze jesteś w połowie cyklu.
Ja raz tak miałam na owulacje śluz z niteczkami krwi Ale raz.
I czytałam że tak może być przy owulacji.
Tym bardziej ze przy nieregularnych cyklach nie wyliczysz dokładnie kiedy jej jest więc może to być akurat teraz

Lepiej idź do lekarza nic nie zaszkodzi sprawdzić.
Bo post tu nic Ci nie da.


Kurczę coś spokojna dzisiaj jestem ze odpisałem na kolejny post typu czy to ciąża :p
 
Rozwiązanie
Do góry