reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powiadomienie

katarzynak

Mamy lutowe'07 Początkująca(y)
Dołączył(a)
21 Listopad 2006
Postów
13
:-) Witajcie Kochanie Mamusie Obecne I Przyszłe .chce Sie Podzielic Z Wami Nownka Ze Juz Urodziałam I Jestem W Domku.mamy Przesliczna Coreczke Kinge Dominike .wazy 3640 I Ma 57 Cm:-) Jestesmy Bardzo Zadowoleni I Szczesliwi.pozdraiwm Bo Musze Uciekac Do Małej.
 
reklama
Gratulacje dla szczęśliwej mamusi i córuni !!! :-D:-D:-D Trzymajcie się ciepło i zdrowo :laugh2::laugh2::laugh2:
 
GRATULACJE!!!! :-D :-D :-D
Powiedz nam jeszcze kiedy dokładnie urodziła się Twoja córeczka? Bo chciałabym ją dopisać do listy lutowych dzieci a nie wiem w którym miejscu :happy:
 
Wielkie gratulacje!!!
3rL7p1.png
 
My tez gratulujemy serdecznie!!!
...i zazdroscimy,ze juz jestescie po...:-)
 
reklama
Nasza najukochańsza córeczka przyszła na świat 3,02,2007 o godzinie 6,25 "ranny ptaszek"":-) :-) :-) :-) Pozdrawiam was .
 
Do góry