reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powiększony węzeł chłonny

Dołączył(a)
20 Grudzień 2016
Postów
6
Witam , podczas przeziębienia córeczce 17 msc powiększył sie węzeł chłonny na szyjce . Po przeziębieniu zmniejszył sie ale nie zniknął . Miała robione badanie krwi z rozmazem i wyszło ok , usg brzucha ma robione regularnie - ze względu na naczyniaka na wątrobie (wszystko jest ok). Ząbkuje ...... lekarz uspakaja , mowi ze wszystko jest ok , maz ma dosyć wałkowania tego tematu , rownież uważa ze nic jej nie jest bo gdyby cos było wyszłoby we krwi . Pomóżcie , czy tez tak ktoś miał ????
 
reklama
Rozwiązanie
Moja córka miała powiększony węzeł chłonny. Powiększył się przy ząbkowaniu i już nie wrócił do pierwotnej postaci - pozostał powiększony zwłókniały węzeł chłonny. Po wizycie w szpitalu (dostałam skierowanie, tak na wszelki) lekarz zdecydował, że usuną go. Wyniki były w normie, węzeł został usunięty, pobyt w szpitalu 2,5 dnia. Blizny nie ma, biega, skacze, wszystko ok.
A uważasz, że węzły chłonne znikają? ;-)
Tak może być - nawet ząbkowanie może powodować niewielkie stany zapalne i węzły chłonne szyjne mogą się nieznacznie powiększać. Jeśli wyniki z krwi są dobre, to nie masz się czym martwić.
 
Witam , podczas przeziębienia córeczce 17 msc powiększył sie węzeł chłonny na szyjce . Po przeziębieniu zmniejszył sie ale nie zniknął . Miała robione badanie krwi z rozmazem i wyszło ok , usg brzucha ma robione regularnie - ze względu na naczyniaka na wątrobie (wszystko jest ok). Ząbkuje ...... lekarz uspakaja , mowi ze wszystko jest ok , maz ma dosyć wałkowania tego tematu , rownież uważa ze nic jej nie jest bo gdyby cos było wyszłoby we krwi . Pomóżcie , czy tez tak ktoś miał ????
Nie zamartwiaj się. Mojemu siostrzeńcowi też powiększały się i malały. Powiększone zawsze miał gdy był przeziębiony, łapał jakąś infekcję. Lekarz zawsze mówił, że niektóre dzieci tak mają. Zapewniał też, że tak może mieć do 5 lat i tak też było. Dziś wszyscy zapomnieli o powiększonych węzłach.
 
reklama
Moja córka miała powiększony węzeł chłonny. Powiększył się przy ząbkowaniu i już nie wrócił do pierwotnej postaci - pozostał powiększony zwłókniały węzeł chłonny. Po wizycie w szpitalu (dostałam skierowanie, tak na wszelki) lekarz zdecydował, że usuną go. Wyniki były w normie, węzeł został usunięty, pobyt w szpitalu 2,5 dnia. Blizny nie ma, biega, skacze, wszystko ok.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry