reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

Polka -ja codziennie biegam i cwicze pol godziny na steperku ,moze uda mi sie jeszcze namowic meza na karnet na fitness i silownie , ja jednak nie moge sie glodzic. Zjadam ok 1200-1500 kcal dziennie i sie najadam bardzo !! chce sobie jeszcze kupic hula-hop takie z wypustkami i cwiczyc brzuch aaa zapomnialam ze codziennie robie brzuszki dzisiaj udalo misie 150 zrobic.
No to świetnie :) a głodzić się nie wolno bo tak jak pisałam na tym drugim wątku wtedy organizm kumuluje na zapas. A fitness świetna sprawa ja mam 3razy w tygodniu aero z elementami tańca i jogi :) biegam codziennie też. A w tym tygodniu w domu ćwicze bo u nas misje święte i odwołane zajęcia. Ale brak mi tego wycisku bo wtedy nie ma nie mogę :) a w domu to wymiekam szybciej.
 
reklama
No to świetnie :) a głodzić się nie wolno bo tak jak pisałam na tym drugim wątku wtedy organizm kumuluje na zapas. A fitness świetna sprawa ja mam 3razy w tygodniu aero z elementami tańca i jogi :) biegam codziennie też. A w tym tygodniu w domu ćwicze bo u nas misje święte i odwołane zajęcia. Ale brak mi tego wycisku bo wtedy nie ma nie mogę :) a w domu to wymiekam szybciej.

ja tez bym chciala :-(ale moj kochany mezulek mi nie pozwala bo do miasta mamy jakies 15 km i mu zal na paliwo dla mnie, musi miec na piwsko dla kumpli....wlasnie byla wojna o zakupy bo mielismy jechac bo pieluch juz nie ma no i oczywiscie jak mu powiedzialam ze chce sobie kupic hula-hop to mnie wyśmiał :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: niech powie od razu ze mu zal kasy dla mnie ehhhh nerwa mam
 
Ja tam się nie pytam o takie rzeczy chce mieć żonę zadbana pachnącą he he to ja właśnie to robię :) a i polecam balsam z Lirena ujedrniajacy taki w błękitnym opakowaniu rewelacja jak dla mnie:)
 
widzicie wy przynajmniej macie czas na takie rzeczy jak sport, a ja wcale, jak w likend ma chwile wolna to z pawelkiem spedzam, jedynie ze dlugie spacery odwalam a tak to nic ,nie cwicze ani nic, nie chce sie i czasu brak, ech moze sie to jakos ulozy, niby waga okej ale sport to zdrowie ;-)
 
Do góry