reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

k_aralajna to super!!!
Chyba większość z nas wróciła lub niebawem wróci do wagi sprzed ciąży. Niezłe jsteśmy laski :)
Ja mam 3 kg na minusie. Ciekawe jak to będzie u mnie z drugą ciążą.
Założyłam sięz mężem, że nie przekroczę 70kg czyli moge przytyć 10 kg. Zobaczymy czy się uda...
 
reklama
k_aralajna to super!!!
Chyba większość z nas wróciła lub niebawem wróci do wagi sprzed ciąży. Niezłe jsteśmy laski :)
Ja mam 3 kg na minusie. Ciekawe jak to będzie u mnie z drugą ciążą.
Założyłam sięz mężem, że nie przekroczę 70kg czyli moge przytyć 10 kg. Zobaczymy czy się uda...

trzymam kciuki!!
 
k_aralajna to super!!!
Chyba większość z nas wróciła lub niebawem wróci do wagi sprzed ciąży. Niezłe jsteśmy laski :)
Ja mam 3 kg na minusie. Ciekawe jak to będzie u mnie z drugą ciążą.
Założyłam sięz mężem, że nie przekroczę 70kg czyli moge przytyć 10 kg. Zobaczymy czy się uda...

O raju następna marcówka będzie mamą :) Gratuluję
Mnie się nie udało wrócić do wagi sprzed ciąży. W tę startowałam z trzema kg więcej :( i już 1 kg do przodu, a to dopiero początek :( Nie wiem, jak będzie dalej. Ja sobie mówię,oby nie przekroczyć 80 kg :( ale może aż tak źle nie będzie. Teraz jest 64 kg :( ale jak urodzę JĄ, to koniec dzieci i ostro biorę się za siebie (łatwo się mówi- po Tymin też miałam się wziąć za siebie i co?? )
 
ma pytanko, ile trwala wasza pierwsza @ po porodzie? u mnie juz 4 tydzien idzie z przerwami, do tego mam bole caly czas, jakie mialam zazwyczaj tylko pierwszego dnia....
wybieram sie do lekarza juz tydzien, ale nie mam nikogo do opieki nad Mlodym....

a waga ani drgnie....dalej 13 kg do zrzucenia, mniej juz nie moge jesc, a jestem wyczerpana na jakiekolwiek cwiczenia....
 
u mnie doszly ostatnio problemy z cera mam małe wypryski i buzia od porodu mi sie taka tłusta zrobiła faaak...moze to od tego ze @ brak hym?
poleccie krem dobry matujacy bo ja jestem zielona. Mam garniera z łopianem ale czy on cos da...
 
Marciaa ja przed ciążą miałam tego typu problemy z cerą, ale szczęśliwie ciąża jakoś to unormowała i obecnie jest całkiem ok, ale kosmetyki mogę polecić bo mam to przetestowane, więc cała seria vichy normaderm jest super - zwłaszcza krem na noc, bardzo fajny był też krem dax perfecta, obecnie mam nivea bo skóra nie wymaga już tak "intensywnej" pomocy, ale miałam też loreal i garnier i bez szału.....
 
reklama
A ja nadal walcze z 10kg :( i walcze i walcze :/ 20 jakos poszlo a te 10 kg stoi :( jem tylko ryz i rybe i juz mi zle nie moge na to patzrec ale wiem ze pomaga i jem :)
 
Do góry