reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

witam, ja po pierwszej ciąży wróciłam w 4 m-ce do wagi z przed, teraz po drugiej już trudniej i nie wiem czy dlatego, że druga cesarka i brzuch o wiele słabszy, czy dlatego, ze rodziłam zimą i się nie chce i nie ma takiej mobilizacji. Mi zostały jeszcze 4 kg, ale mi nie przeszkadzają, najgorszy to brzuch i cellulit, żylaki. Te parę kilo może zostać, tylko trzeba się cellulitu pozbyć i żylaków.
I jakoś po pierwszej ciąży mi się lepiej mobilizowało do zrzucenia kg, teraz nie mam czasu przy dwójce.
 
reklama
a ja na głowie staję i nic nie działa. Waga stoi. Nie jem po 18, jem mało, dużo ruchu, choć nei intensywny.
W sobotę idę do Centrum Leczenia Otyłosci. Zobaczymy co mi specjalista poradzi. Wizyta 120 zł, i tak co miesiąc przez jakiś czas, ale coś trzeba ze sobą zrobić
Do tego wykupiłam sobie takie coś
Sweetdeal

Przy Filipie to w 3 miesiące zrzuciłam prawie 30 kg
 
Marciaa - no ja hormony obstawiałam. Ale póki co to tsh mam w normie, musze jeszcze ft porobić, bo tu moga wyjść zaburzenia. Zobacze czy mnie w sobotę na jakies badania skieruje, bo ja juz nei wiem co robić
 
W dziecinstwie miałam niedoczynność tarczycy, na szczescie jakos później to przeszło.
Ja problemu z kilogramami nie mam, a wręcz ważę nawet mniej niz przed ciążą, mi za to by sie przydało jakos ujędrnić brzuch. Juz 2 razy zabierałam sie za systematyczne ćwiczenia i zapał po 3 dniach sie konczył :/:/ poza tym ja kocham słodycze, albo inaczej ja jestem od nich uzależniona i to mnie gubi :/
 
Ja wkońcu też się wzięłam za siebie. Od trzech tygodni chodzę na aerobik, nie jem słodyczy, staram się jeść regularnie i nie obżerać się. Efekt - 3kg w trzy tygodnie. Także tak akurat, zdrowo i może uda się bez efektu jojo. No ale jeszcze 7kg przede mną:/
 
ja przekonałam się że sama dieta nie wystarczy. Trzeba było się wziąć za siebie. Aerobic i bieganie a i rower niedługo :)
No i tsh mam ok ale to t3 i t4 złe :(
 
Polka -ja codziennie biegam i cwicze pol godziny na steperku ,moze uda mi sie jeszcze namowic meza na karnet na fitness i silownie , ja jednak nie moge sie glodzic. Zjadam ok 1200-1500 kcal dziennie i sie najadam bardzo !! chce sobie jeszcze kupic hula-hop takie z wypustkami i cwiczyc brzuch aaa zapomnialam ze codziennie robie brzuszki dzisiaj udalo misie 150 zrobic.
 
reklama
czarnuszka no no 150 brzuszków, niezły wynik. Swego czasu tez robiłam brzuszki i naprawe widziałam efekty, zaczeły sie zarysowywac mięsnie brzucha. Tylko to razem z kolezankami sie spotykałysmy na sali gimnastycznej wiec miałam mobilizacje. Samej mi jakos ciezko :/
 
Do góry