reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

Zwazyłam sie dzisiaj u gina i zostało mi tylko 2 kg na plusie 10 kg poszlo w 11 dni od porodu..ale super....mogłabym dalej gubic, wcale bym sie nie obraziła :)) a ostatnio przegiełam z ciastkami i myslslam ze zamiast chudnac to przytyje
 
reklama
a ja dzisiaj zjadłam 3/4 tabliczki czekolady i nie załuje chyba pierwszy raz :))) A co! Niedługo nie bedzie tak dobrze:p
na szczescie waga nie podnosi sie drastycznie...aczkolwiek tłuszczyk na udach mnie drazni. Mam nadzieje, ze woda też robi swoje :)
 
tydzien po porodzie mniej o 12 kg:tak::tak::tak:

spoko tylko jeszcze 10 zostalo;-)

ale powaznie jestem zaskoczona bo jak zwazylam sie w szpitalu to mialam dramat a teraz lece jak strzala;-)
 
mi zeszło 8 kg od porodu, i naprawdę brzuszek ładnie schodzi, obecnie malutko widać, i zakładam już bluzy sprzed ciąży i bluzki.
 
bluzki sprzed ciąży to i ja zakładam, gorzej ze spodniami :( wychodzi na to, że moja doopa jest ogromna :(
 
reklama
Ja już miesiąc po porodzie :szok: !!! Hym ale na plusie tylko 2 kg więc fajnie, zwiska już nie mam chociaż di jędrości to troche brakuje:baffled:, najgorsze sa 2 rzeczy...rozstępy na cyśkach , które pojawiły się dopiero jak zaczełam karmić i uda . Uda to ...rety a jaki na nich cellulit! W spodnie wchodzę sprzed ciążyy ale opiete na udach że szok! Po świetach ide do Fitness klubu:tak:
 
Do góry